Sklep spożywczy

i

Autor: Canva

Gorzów: Boże Narodzenie 2022 Które sklepy będą otwarte? Gdzie zrobić zakupy?

2022-12-06 11:55

Wielkimi krokami zbliżają się Święta Bożego Narodzenia. Są to dni wolne od pracy, więc duże sklepy spożywcze będą zamknięte. Jednak niektórzy mieszkańcy z pewnością będą musieli zrobić chociaż drobne zakupy, bo np. czegoś im zabraknie w trakcie świąt. Sprawdziliśmy, które sklepy w te dni będą otwarte.

Święta Bożego Narodzenia za każdym razem mogą stwarzać niemały problem ludziom, którzy akurat ten dzień mają wolny w pracy i chcą zrobić zakupy. Jak wiemy, tego dnia większe markety są zamknięte, więc społeczeństwo musi radzić sobie w inny sposób.

Które sklepy będą otwarte w Gorzowie 25-26.12? Gdzie zrobić zakupy w Święta Bożego Narodzenia?

Dzień wolny od pracy nie oznacza jednak, że wszystkie sklepy w całym Gorzowie będą zamknięte. Takie dni, jak właśnie 25-26 grudnia, to "raj" dla mniejszych, osiedlowych sklepów. Właśnie te miejsca są tego dnia najbardziej pożądane. Za ladą mogą stać jedynie właściciele danego punktu sprzedaży.

Osiedlowe sklepy, to nie wszystko. Popularna w naszym kraju sieć sklepów "Żabka" również może być otwarta, bo każda ma swojego właściciela. Jeśli on sam dla siebie będzie pracownikiem, to również może handlować w najbliższe święta. To samo tyczy się sieci sklepów "Lewiatan", czy "Carrefour Express".

Osiedlowe sklepy to nie wszystko. Otwarte stacje benzynowe w Święta 2022

Kolejnym punktem awaryjnych zakupów są także stacje benzynowe, które w większości przypadków są otwarte całodobowo. Od kilku lat stacje są coraz bardziej rozbudowane i mają w swojej ofercie tak naprawdę wszystkie najpotrzebniejsze produkty. W Gorzowie również ich nie brakuje.

Święta Bożego Narodzenia 2022 idealnym dniem na spędzenie wolnego czasu

Oprócz obchodów Świąt Bożego Narodzenia, większość ludzi wykorzystuje ten dzień na czas dla rodziny. Tu podpowiadamy, że np. spacer po placu katedralnym może zakończyć się wizytą w kawiarni, czy lodziarni. Właściciele, póki co, nie gwarantują, że ich punkty będą otwarte, ale można zakładać, że niektóre kawiarnie otworzą się w drugi dzień świąt, czyli 26 grudnia.

Sonda
Czy ozdoby choinkowe i ozdoby świąteczne w połowie września mają sens?