Błażej Król

i

Autor: Karol Makurat/REPORTER

Gorzów: Błażej Krój charytatywnie. Koncert na rzecz „Domu na zakręcie”

2022-12-12 16:48

W piątek wyjątkowe wydarzenie. Znany gorzowski muzyk wystąpi w Łazienki 6 Klub. W trakcie koncertu zbierane będą pieniądze na dokończenie remontu budynku w Starym Polichnie. Mieszkać w nim będą osoby w trudnej sytuacji życiowej.

W piątek (16.12) przyjdźcie na koncert Króla i pomóżcie osobom w kryzysie. W gorzowskim klubie Łazienki 6 odbędzie się koncert na rzecz ​"Domu na zakręcie". Na scenie wystąpi Błażej Król Trio. Znany muzyk wesprze w ten sposób działalność Fundacji Tomka Manikowskiego "Dogonić Marzenia". Dochód z koncertu przeznaczony będzie na dokończenie remontu budynku, w którym mieszkać będą osoby, które są w trudnej sytuacji życiowej.

Błażej zgodził się zagrać za darmo tylko wyłącznie ze względu na fundację, na to dla kogo to robi. Szczegółowo mu powiedziałem o ludziach, z którymi pracujemy. Tak naprawdę nie było momentu jego zawahania - mówi Tomasz Manikowski.

Początek koncertu zaplanowano na godzinę 19:30. Wstęp jest darmowy. W trakcie imprezy do puszek zbierane będą datki na "Dom na zakręcie". Znajduje się on w budynku byłej szkoły w Starym Polichnie. Obecnie mieszkają tam 3 osoby, które starają się wyprowadzić swoje życie na prostą.

QUIZ. Kto prowadził ten teleturniej? Sprawdź, czy nie pomylisz prezenterów TV!

Pytanie 1 z 15
"Wielką grę" prowadziła: