Gorzów: biblioteka

i

Autor: Maciej Ziółkowski Filia nr 3 gorzowskiej biblioteki wznowi działalność po nowym roku (fot. archiwum).

Gorzów: Biblioteka na Piaskach będzie działać od nowego roku

2021-11-26 17:30

Filia nr 3 była zamknięta przez 2 lata. Kończy się remont instalacji elektrycznej w budynku. Od nowego roku biblioteka wznowi działalność.

Dobra informacja dla miłośników książek z gorzowskich Piasków. ​Filia nr 3 od nowego roku wznowi działalność. Trwający w obiekcie remont instalacji elektrycznej dobiega końca. Biblioteka przy ul. Bohaterów Westerplatte stoi zamknięta od listopada 2019 roku.

To był rzeczywiście bardzo długi czas. Czytelnicy czekali i dopytywali się. Mam nadzieję, że zostaną w tej chwili nagrodzeni tym że ta filia będzie mogła działać bez zakłóceń - mówi Sławomir Szenwald, dyrektor gorzowskiej biblioteki.

Remontów lub zmian lokalizacji potrzebują kolejne filie. Trwają przygotowania do przeniesienia filii z ul. Śląskiej do nowej siedziby Młodzieżowego Domu Kultury, czyli do budynku po Zespole Szkół nr 12. Biblioteka miałaby trafić do podpiwniczenia. Modernizacji wymaga także filia przy ul. Matejki. Dyrektor Szenwald myśli również o stworzeniu biblioteki na Osiedlu Europejskim. W tym przypadku największym problemem będzie znalezienie odpowiednio dużego lokalu.

QUIZ. Wszyscy kochankowie i mężowie Marty z M jak miłość. Jak dobrze ich znasz? 7/12 to już niezły wynik

Pytanie 1 z 12
Pierwszym kochankiem Marty był...
M jak miłość odc. 352. Norbert Wojciechowski (Mariusz Sabiniewicz), Marta (Dominika Ostałowska) biorą ślub