gorzow stallub1

i

Autor: facebook.com/StalGorzów1947 Stal i Włókniarz zmierzą się w Gorzowie jeszcze raz.

Gorzów: Będzie żużlowa powtórka! Stal ponownie zmierzy się z Włókniarzem

2020-07-17 14:30

Zapadła decyzja w sprawie przerwanego z powodu pożaru rozdzielni prądu na Jancarzu meczu. Komisja Orzekająca Ligi postanowiła, że spotkanie zostanie powtórzone. Kiedy? Decyzje podejmą władze Ekstraligi.

Stanisław Chomski, trener Moje Bermudy Stal nie chciał komentować decyzji Kolegium. Działacze obu klubów mieli swoje argumenty. Przed wybuchem pożaru Stal prowadziła 32 do 28 i miała szansę na pierwsze zwycięstwo w sezonie. Pożar to zdarzenie losowe. Do spalonej rozdzielni nie można było podłączyć agregatów i działacze nie mieli możliwości doprowadzić do tego by na części stadionu ponownie pojawił się prąd.

Gorzów Stal

i

Autor: www.facebook.com/StalGorzow1947 Strażacy gaszą pożar w rozdzielni.

Włókniarz przypominał, że to gospodarz ma zadbać o zabezpieczenie meczu. Ostatecznie Kolegium zdecydowało, że oba kluby ponownie spotkana się na Jancarzu i o tym kto wygra zdecydują... zawodnicy.

Na Jancarzu obecni trwa montaż i sprawdzanie nowej rozdzielni. Jeżeli wszystko pójdzie zgodnie z planem niedługo na stadionie ponownie będzie można organizować zawody. Na naprawę trzeba było wydać ponad pół miliona złotych.

Z którego miasta jest bliżej do Katowic? Masz 50 procent szans!

Pytanie 1 z 10
Z którego miasta jest bliżej do Katowic?
Rusza modernizacja stadionu w Płocku