Gorzów: wschodnia strona

i

Autor: archiwum LOWES Wschodnia Strona Regionu rok temu.

Gorzów: Bałkańskie rytmy, czyli Wschodnia Strona Regionu

2020-08-27 16:37

Muzyka i kuchnia z różnych stron świata. To wszystko już w piątek na Starym Rynku. Odbędzie się tam koncert "Wschodnia Strona Regionu". To druga edycja imprezy, dzięki której możemy bliżej poznać kulturę krajów ze wschodu i nie tylko.

Bałkańskie rytmy i kuchnia wschodnia w Gorzowie. Już w piątek (28.08) na Starym Rynku odbędzie się koncert "Wschodnia Strona Regionu". To druga edycja imprezy, dzięki której możemy bliżej poznać kulturę krajów ze wschodu i nie tylko. Nie zabraknie muzycznych rytmów. Na scenie zaprezentują się goście z Indii, Litwy, Białorusi, Ukrainy a także Romowie czy Łemkowie.

Będzie to koncert dedykowany wszystkim tym, którzy z różnych przyczyn wybrali Gorzów na swoje miejsce do życia, a są przedstawicielami innych krajów, narodowości, bądź mniejszości narodowych i etnicznych - Mówi Katarzyna Miczał, współorganizator.

Gorzów: katedra

i

Autor: SG Impreza odbędzie się na Starym Rynku.

Jednocześnie odbywać się będą targi ekonomi społecznej. Nie zabraknie regionalnego rękodzieła czy też wschodniej kuchni:

Dominować będzie gastronomia i upodobni się ona do naszej sceny, czyli będzie można spróbować potraw z rożnych stron świata - mówi Katarzyna Miczał.

Koncert Wschodnia Strona w piątek (28.08) na Starym Rynku od godziny 16.30. Wstęp wolny.

Czy rozpoznasz zwięrzę po jego fragmencie? Sprawdź się!

Pytanie 1 z 15
Na początek coś łatwego. Na zdjęciu jest:
zebra