gorzów wośp owsiak

i

Autor: facebook.com/WOSPGorzow Jurek Owsiak ogłosi cel akcji.

Gorzów: Jubileuszowy finał 30 stycznia, a na co będą zbierane datki?

2021-10-08 18:33

Tego na razie nie wie nikt, poza szefem fundacji Jurkiem Owsiakiem, który ma to obwieścić w sobotę (9.10). Wtedy spotkają się z nim przedstawiciele sztabów z całego kraju. Wśród nich nie zabraknie gorzowskiego.

Przez weekend kierownictwo fundacji i szefowie sztabów będą omawiać szczegóły styczniowych działań. Za nim się na tym skupią Jurek Owsiak, w  transmisji na żywo w internecie, poinformuje jaki będzie cel zbiórki. To szczególna jubileuszowa edycja. Czy gorzowscy sztabowcy mają jakieś podejrzenia?

- To będzie taki zjazd sztabów, będziemy omawiali różne sprawy związane z finałem. Będzie także ogłoszony temat 30 edycji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. My też jesteśmy trzymani w niepewności i nic nie wiemy, ale jak dostaję gadżety to są one z konturem Polski. Może coś z tym będzie związane - zastanawia się Marta Ciećwierz, szefa sztabu klubu "U szefa" w Gorzowie.

gorzów wośp owsiak 1

i

Autor: facebook.com/WOSPGorzow Wkrótce ruszy rekrutacja wolontariuszy.

Tajemnica odkryta zostanie w sobotę, a w poniedziałek (11.10) ruszy rejestracja orkiestrowych sztabów. Chwilę to potrwa, bo zgłoszenia muszą zostać zweryfikowane. Na początku listopada ruszy nabór chętnych do kwestowania. W Gorzowie, wzorem lat ubiegłych, w zbiórce bierze udział około 400 wolontariuszy.

Jak rozmawiać z dzieckiem na trudne tematy? M jak mama

Puste kalorie w napojach - ile o nich wiesz?

Pytanie 1 z 12
Który z tych soków jest lepszy na odchudzanie?