Gorzów: pumptruck

i

Autor: Thayne Tuason/wikimedia.org Podobny tor powstanie w Parku 750-lecia.

Gorzów: 18 przedsięwzięć z budżetu obywatelskiego z „zamrażalki” będzie realizowane

2022-06-07 12:35

Chodzi m.in. o Pumptrack w Parku 750-lecia, wybieg dla psów nad Kłodawką, tor dla motocyklistów, czy odtworzenie alei drzew przy ul. Kaniowskiej.

Pumptrack w Parku 750-lecia, wybieg dla psów nad Kłodawką, pojemniki na niedopałki, to przedsięwzięcia z gorzowskiego budżetu obywatelskiego, które wracają do realizacji. Z tegorocznego rozdania zostało jeszcze 18 zadań. Ich wykonanie było wstrzymane przez prezydenta na początku marca. Teraz po decyzji o odmrożeniu budżetu obywatelskiego procedura rusza na nowo.

Pozostałe 18 zadań, które zostały zawieszone one wchodzą do puli zadań, które już są realizowane. Tak jak to było od początku planowane wszystkie 35 zadań wraca do harmonogramu realizacji i będą realizowane w całości - mówi Anna Bonus-Mackiewicz, dyrektor biura konsultacji społecznych i rewitalizacji.

Wśród tych zadań jest m.in. rekultywacja skweru przy szkole artystycznej, tor dla motocyklistów, poprawa infrastruktury rowerowej w mieście, czy odtworzenie alei drzew przy Kaniowskiej. W realizacji jest już 17 inwestycji, które udało się rozpocząć przed marcem.

QUIZ. Truskawki bez tajemnic? Test dla prawdziwych miłośników i znawców truskawek

Pytanie 1 z 14
Kiedy dojrzewają truskawki?