Otwarcie sklepu Dealz w gorzowskiej galerii Askana

i

Autor: facebook.com/GaleriaAskana

NOWOŚĆ

Galeria handlowa w Gorzowie ma nowego właściciela! O co chodzi? Znamy szczegóły

2023-08-29 14:10

Galeria Askana pozyskała nowego właściciela. Po niemal 16 latach doszło do zmiany w strukturach budynku. Kto przejął pierwszą galerię w Gorzowie? O tym poniżej.

Całą sprawą jako pierwszy nagłośnił portal gorzow.news. Firma CREAM Property Advisors, doświadczony i długoletni zarządca majątku, doprowadziła do znalezienia nowego inwestora dla projektu o prawie 16-letniej historii. Jest to istotna transakcja na polu centrów handlowych oraz na gorzowskim rynku nieruchomości. Nowym inwestorem Galerii Askana jest firma POLPROP 4 Sp. z o.o., na której czele stoi irlandzki inwestor John Patchell. To wspólnie z nim CREAM Property Advisors, działając jako zarządca majątku, realizuje stworzoną strategię, obejmującą pełen zakres usług, takich jak komercjalizacja, zarządzanie nieruchomością, księgowość oraz marketing.

W Galerii Askana zauroczyła mnie doskonała lokalizacja, wyjątkowy design i jej ponadczasowość. To miejsce stworzone z myślą o mieszkańcach Gorzowa, dlatego jestem otwarty na współpracę z lokalnymi przedsiębiorcami, aby mogli oni realizować z nami swoje marzenia. Nie mogę doczekać się współpracy z najemcami i naszych wspólnych działań. Askana to miejsce będące integralną częścią społeczności miasta. Chcę, aby każdy mieszkaniec Gorzowa i okolic czuł się w Askanie, jak u siebie. Cieszę się, że strategię rozwoju centrum będę realizował z tak doświadczonym Asset Managerem jakim jest CREAM Property Advisors – mówi sam właściciel John Patchell, dla gorzowskiego portalu.

W "Askanie" gorzowianie oczekują hucznych otwarć sklepów! Tak było chociażby w NoVa Parku w tym roku. Zobaczcie zdjęcia!

– Bardzo nas cieszy perspektywa zmian pod okiem nowego Inwestora, który planuje szereg prac związanych z modernizacją i odświeżeniem wnętrz Galerii Askana, nie tracąc przy tym jej wyjątkowego charakteru i klimatu. Wszystko, by podążać z nurtem czasu i dostosować się do zmieniających się potrzeb odwiedzających. Rozpoczęto już część prac związanych z renowacją istniejących powierzchni. Architekci pracują również nad kompleksowym remodelingiem istniejącego wystroju galerii. Jestem przekonany, że mieszkańcy Gorzowa i okolic, dla których Askana jest centrum miasta i miejscem zakupów i spotkań, będą z niecierpliwością wyczekiwać zmian w centrum. Od lat działamy blisko lokalnej społeczności i nadal będziemy prowadzić wiele działań skierowanych właśnie do niej. W trakcie niemal 16-tu lat istnienia, Askana stała się silnym punktem na mapie miasta. Myślisz Gorzów – myślisz Askana – powiedział Bartosz Augusiak, dyrektor Galerii Askana dla "gorzow.news".

Na razie nie wiadomo, jak bardzo zmieni się popularna "Askana" w samym środku. Gorzowianie narzekają na brak znaczących sklepów, które uniemożliwiają przyjście do tego budynku. Być może to się zmieni w najbliższym czasie.

Eska Summer City Śląsk - Galeria Katowicka 2
Sonda
Jak często odwiedzasz galerię Askana w Gorzowie?