mma

Gala PRIME 8: Zadyma 2.0 w Gorzowie odwołana! "Negocjacje w złej wierze"

2024-04-01 15:36

Gala PRIME 8: Zadyma 2.0 nie odbędzie się w Gorzowie. "Władze Areny Gorzów do ostatniej chwili prowadziły negocjacje w złej wierze oraz próbowały zmusić nas do zmiany naszych planów. Nigdy nie ugniemy się pod żadnymi naciskami, jeśli przekraczają one granice zdrowych negocjacji" - przekazali organizatorzy wydarzenia.

W ostatnich dniach informowaliśmy o możliwym odwołaniu Prime Show MMA w Arenie Gorzów. Arena Gorzów wysłała pismo do federacji z prośbą o wyjaśnienia uczestnictwa w gali kontrowersyjnego youtubera "Kamerzysty". Ostatecznie wydarzenie zostało odwołane pod koniec marca, o czym poinformowała organizacja Prime Show MMA.

Gala MMA w Gorzowie odwołana

"Władze Areny Gorzów do ostatniej chwili prowadziły negocjacje w złej wierze oraz próbowały zmusić nas do zmiany naszych planów. Byliśmy skłonni do renegocjowania warunków zawartych przy umowie rezerwacyjnej (będącej standardem w branży), aby nasi kibice i mieszkańcy miasta Gorzów mogli uczestniczyć w naszym wydarzeniu. Mimo wypracowanego kompromisu, pracownicy obiektu w dalszym ciągu utrudniali profesjonalną organizację tego eventu próbując zmieniać wspólnie wypracowane stanowisko, zbliżając się do nieprzekraczalnej dla nas granicy wpływania na działalność naszej Spółki. Nie możemy pozwolić na ingerowanie w plany produkcyjne czy promocyjne naszych wydarzeń i nigdy nie ugniemy się pod żadnymi naciskami, jeśli przekraczają one granice zdrowych negocjacji" - czytamy w oświadczeniu organizatorów.

Jak dodano, "Gala PRIME 8: Zadyma 2.0 w żadnym stopniu nie jest zagrożona i odbędzie się planowanego 13 kwietnia 2024 roku". Wkrótce ma być znana nowa lokalizacja i szczegóły dot. procedury zwrotu zakupionych biletów.

Jedyny wywiad Lexy Chaplin po brutalnej walce z Martą Linkiewicz na CLOUT MMA 4