Kino po zmroku

i

Autor: Bartłomiej Nowosielski / Gorzów Facebook.com

KINO

Film w plenerze wieczorową porą. Wiemy kiedy ruszy Kino po zmroku w Gorzowie! Sprawdź repertuar

2023-06-20 11:56

Jak co roku w okresie letnim wszyscy kinomaniacy będą mieli niezwykłą okazję oglądnąć ciekawe filmy na wielkim ekranie. Co w tym dziwnego? Filmy puszczane będą w plenerze, pod gołym niebem, a widzowie zamiast zasiąść w kinowych fotelach rozsiądą się wygodnie na leżakach i kocach. A to wszystko już wkrótce!

Kino po zmroku w Gorzowie

Kino po Zmroku staje się powoli letnią, miejską tradycją. Co roku w Parku Wiosny Ludów ustawiany jest wielki ekran, a na nim w każdy piątkowy wieczór (lub raczej: noc) emitowane są ciekawe filmy. Przyjść może każdy, wstęp jest darmowy i nie są wymagane żadne wcześniejsze zapisy lub zgłoszenia.

Dla widzów jak zawsze przygotowane zostaną leżaki, ale ze względu na ich ograniczoną ilość warto wziąć swoje krzesełko lub koc.

To niezwykła okazja do tego, by w pięknym, ale i tajemniczym (jak to w nocy bywa) otoczeniu przyrody oglądnąć kinowe hity. A wybór filmów zawsze jest ogromny! Od dramatów, przez komedie, aż po thrillery - każdy powinien znaleźć coś dla siebie.

Kino po zmroku - kiedy pierwszy seans?

W sumie zaplanowano cztery plenerowe seanse, które rozpoczną się 7. lipca i zakończą 28. lipca. Filmy emitowane będą na polanie w Parku Róż, a w przypadku złej pogody, tj. opadów deszczu lub silnego wiatru, pokaz zostanie przeniesiony do budynku zamkniętego - w ubiegłym roku był to Miejski Ośrodek Kultury przy ul. Drzymały.

Wszystkie filmy będą się rozpoczynać o godzinie 22:00.

Jakie filmy będzie można oglądnąć w plenerze w Gorzowie?

Na początek, w ramach Kina po zmroku wyemitowana zostanie polska komedia obyczajowa pt. "Chrzciny". Następnie widzowie będą mieli okazję zobaczyć francuski komediodramat "Poznajmy się jeszcze raz" (14.07).

Później, tj. 21.07, na ekranach wyświetlony zostanie duński kryminał pt. "Jeźdźcy Sprawiedliwości", a na zakończenie letnich seansów polski dramat pt. "Piosenki o miłości".

Sonda
Lubisz chodzić do kina?
Pierwsze kino samochodowe w Łodzi