stal gorzów urodziny

i

Autor: FB Stal Gorzów

Feta i świętowanie urodzin Stali! Gorzowscy żużlowcy nie dadzą się nudzić 1 września

2022-08-30 12:33

W czwartek (1.09) po rozpoczęciu roku szkolnego działacze zapraszają do Parku Wiosny Ludów. Oczywiście atrakcji nie zabraknie i dla młodszych i dla starszych.

Dmuchańce, tory aut zdalnie sterowanych, symulatory motocykli żużlowych, łowienie kapsli, wyścigi rowerowe i wiele więcej. Ciekawostką będą wyścigi hobby horse. Mówi Marta Karmelita z działu marketingu Moje Bermudy Stali:

MANESKIN vs NIRVANA | ESKA XD - Ale to juz było! #56

Jest to głowa konia przyczepiona na takim kiju i tak naprawdę dzieciaki organizują takie zawody, tak jak klasyczne zawody konne. Mają przygotowane przeszkody, tory, które pokonują. Rzeczywiście jest to raczej królestwo dziewczyn. Mamy nadzieję, że również nasi zawodnicy skuszą się na udział.

Dla aktywnych uczestników konkurencji nagrodą będą wspólne zdjęcia z zawodnikami. Pojawią się seniorzy żółto-niebieskich i adepci z Wawrowa. Będzie także tort na 75 urodziny. Impreza w czwartek (1.09) w parku Róż w godz. od 11 do 17. Wstęp wolny.

QUIZ. Wakacje - co o nich wiesz, co pamiętasz z tegorocznych? Nietypowe pytania

Pytanie 1 z 10
Ledwie wakacje się rozpoczęły, a w drafcie NBA do San Antonio Spurs trafił nasz rodak, Jeremy Sochan. Z którym numerem został wybrany?