Gorzów muzeum

i

Autor: Fragles Muzeum Lubuskie im. Jana Dekerta w Gorzowie

Czas wolny

Ferie w muzeum. Znamy ofertę

2024-01-11 15:58

Na czym polega praca w muzeum? Jak wyglądały wielkie cywilizacje? Dowiedzą się tego dzieci, które uczestniczyć będą w feriach przygotowanych przez gorzowskich muzealników. Można już zapisywać swoje pociechy. Liczba miejsc jest ograniczona, więc lepiej nie odkładać tego na później.

Ferie z historią. ​Można już zapisywać dzieci na zimowe zajęcia organizowane przez gorzowskie muzeum.

Kiedy odbędą się Ferie w Domu Muz 2024?

Przygotowano dwa turnusy. Pierwszy od 12 do 16 lutego pod hasłem - Bądź jak muzealnik. Dzieci dowiedzą się jak aranżuje się muzealne wystawy, na czym polega praca archeologa. Drugi turnus zaplanowano od 19 do 23 lutego. Uczestników czeka Podróż przez Wielkie Cywilizacje. Nie opuszczając Gorzowa odwiedzą Egipt, Rzym, Chiny i Indie.

Nasze muzealne edukatorki w pracy z dziećmi nawiązywać będą do zbiorów muzealnych, ale będą też wyjścia poza placówkę. Są planowane wycieczki, wyjścia do kina. Zajęcia odbywać się będą w Zespole Willowo-Ogrodowym przy ul. Warszawskiej - mówi Katarzyna Chorążyczewska, z gorzowskiego muzeum:

Na muzealne ferie można zapisywać dzieci w wieku 7-10 lat. Szczegółowe informacje o kosztach i zasadach uczestnictwa znajdziecie na stronie i Facebooku gorzowskiego muzeum.

Quiz. Jak dobrze pamiętasz filmową serię „Rambo”? Jesteś twardzielem i zdobędziesz wszystkie punkty?

Pytanie 1 z 16
Jak ma na imię główny bohater?
Rambo