KGHM FIM Speedway Grand Prix of Poland w Gorzowie

i

Autor: Janek Pańczyszyn Fotografia Park maszyn w Gorzowie

ŻUŻEL

Fantastyczna informacja dla gorzowskich kibiców! Runda mistrzostw świata zostanie w tym mieście?!

2023-10-26 9:59

Nie tak dawno prezydent Gorzowa zapowiadał, że w niedalekiej przyszłości spotka się z przedstawicielami ebut.pl Stali i obie strony porozmawiają na temat przyszłości rundy Grand Prix w naszym mieście. Być może doszło do przełomu w tej sprawie.

Na początku listopada przedstawimy radnym prowizorium budżetu i będziemy mogli wspólnie dyskutować na ten temat. Oczywiście chcielibyśmy, aby Grand Prix zostało w Gorzowie i będziemy o nie walczyć. To jest impreza, która gorzowskim przedsiębiorcom, restauratorom oraz hotelarzom przynosi ogromne zyski, oraz ogromny ruch. Do tego to impreza promująca miasto. Będziemy robić wszystko, żeby turniej u nas został — mówił kilka dni temu Jacek Wójcicki w rozmowie z Radiem Gorzów.

Będziemy negocjować. Mamy świadomość rosnących kosztów. Jak ostatecznie będzie? Zobaczymy po budżecie – wyjaśnił prezydent Gorzowa.

A jak wyglądała tegoroczna runda Grand Prix w Gorzowie? Zobaczcie na te zdjęcia!

Czy doszło do przełomu? Być może tak! W przestrzeni publicznej została podana informacja, że nic nie wskazuje na przeniesienie gorzowskiej rundy do Gdańska, o którym tak dużo mówiło się w ostatnim czasie.

Czy w Gorzowie jednak odbędzie się Grand Prix?! Najnowsze informacje

"Z naszych informacji wynika, że są już czynione pierwsze starania, aby w przyszłym roku ponownie najlepsi żużlowcy na świecie mogli rywalizować na stadionie miejscowej ebut.pl Stali. Turniej miałby się odbyć 29 czerwca, czyli dzień po rundzie SGP2, która ponownie zawitałaby do Gorzowa." - napisał w środę portal pobandzie.com.pl.

Żużel. Grand Prix Polski w Gorzowie
Sonda
Czy przeniesienie Grand Prix Polski z Gorzowa do Gdańska byłby dobrym pomysłem?