ESKA Dowozi  - zdjęcie główne

i

Autor: ESKA Zdjęcie poglądowe

ESKA Dowozi w Gorzowie! Nowa, lokalna akcja Radia ESKA dobiega końca!

2021-05-28 19:02

„ESKA Dowozi w Gorzowie!”. Tu już ostatni tydzień nowej, lokalnej akcji programowo - promocyjnej Radia ESKA. Emisja do piątku 28 maja.

Dzięki ”ESKA Dowozi” słuchacze Radia ESKA Gorzów 93,8 FM będą mieli możliwość wygrania wyjątkowych ESKA Boxów z pomarańczowymi nagrodami oraz czegoś smacznego od lokalnego partnera gastronomicznego akcji. Nagrody będą dostarczane pod same drzwi laureata bezpośrednio przez ekipę Radia ESKA.

Relacji z ESKA Dowozi będzie można posłuchać na antenie ESKI Gorzów. Materiały z akcji będą również publikowane na ESKA.pl oraz w kanałach social media. Łącznie podczas 3 tygodni zabawy nagrodzonych zostanie 15 słuchaczy z Gorzowa i okolic.

Osoby, które będę zainteresowane udziałem w akcji, mogą zgłaszać się na dowozi.eska.pl.

Konkurs potrwa do 28 maja.

Radio ESKA to nadająca w 41 miastach, największa sieć radiowa w Polsce i lider słuchalności w segmencie young urban. ESKA dociera dziennie do 3 mln słuchaczy.

Radio ESKA to zdecydowanie najpopularniejsza polska stacja radiowa w social media – lubi nas 1,9 mln na Facebooku, obserwuje 190 tys. na Tik Toku i 130 tys. na Instagramie.

Radio ESKA to hity na czasie, najgorętsze kawałki, energetyczni prowadzący i najlepsze konkursy. To także najświeższe newsy z kraju i Twojego miasta.

ESKA Dowozi w Gorzowie po raz ostatni! W piątek (28.05) wpadliśmy do Jakuba na Manhattan, który studiuje zdalnie, a w weekendy pracuje. Taka aktywność wyciąga z niego energię i potrzebował naszego wsparcia. Dostał kaloryczne pizze oraz Eskowe pomarańczowe gadżety, a wśród nich filtrującą butelkę.

gorzów Eska Dowozi 14

i

Autor: Fragles Jakub z mamą i pupilem Czarkiem.

Marzena to nasza kolejna słuchaczka, która w czwartek (27.05) wzięła udział w akcji ESKA Dowozi w Gorzowie. Zgłosiła się do zabawy, bo cały dzień wypożycza auta i głodna jest jak wilk. Popędziliśmy do niej z makaronami i sokami od Tutti Santi. Wręczyliśmy jej także Eskowego Boxa wypełnionego pomarańczowymi gadżetami. Zainteresował się nim także Ares- jack russell terrier, czworonożny pupil Marzeny.

gorzów Eska Dowozi 13

i

Autor: Fragles Marzenę złapaliśmy w pracy.

Tym razem ESKA Dowozi w Gorzowie odwiedziła w środę (26.05) Roksanę z ul. Dunikowskiego. Nasza słuchaczka to młoda mama, która na razie zajmuje się synkiem. W planach ma dalszą edukację. By miała siłę podołać wyzwaniom Tutti Santi zaserwowało pizzę i desery. Trafił też do niej Eskowy Box z gadżetami.

gorzów Eska Dowozi 12

i

Autor: Fragles Roskana z synkiem.

Takiego zaproszenia na kawę nie mogliśmy odrzucić. Z akcją ESKA Dowozi w Gorzowie wpadliśmy do Kasi we wtorek (25.05) na ul. Stilonową. Nasza słuchacza jest w ciąży więc apetyt ma za dwóch! Dostała pizze z różnymi dodatkami od Tutti Santi oraz  Eskowe pudełko z atrakcyjnymi pomarańczowymi gadżetami. Spodobały się one córeczce Zuzi.

gorzów Eska Dowozi 11

i

Autor: Fragles Kasia z córeczką Zuzią, która była nieco nieśmiała.

Rozpoczęliśmy ostatni tydzień zabawy ESKA Dowozi w Gorzowie! W poniedziałek (24.05) spotkaliśmy się z Krzysztofem z ul. Wróblewskiego. Akurat jest na urlopie i wraz z żoną Magdaleną załatwiał zaległe sprawy. W tej bieganinie poratowaliśmy go pizzami od Tutti Santi. Oczywiście trafił do niego także Eskowy Box z przeróżnymi, przydatnymi gadżetami.

gorzów Eska Dowozi 10

i

Autor: Fragles Krzysztof i Magdalena z ul.Wróblewskiego.

Drogowe wyboje i remonty ESCE nie straszne! Mimo utrudnień w piątek (21.05) dotarliśmy do Wojtka z gorzowskiego Manhattanu. W ramach akcji ESKA Dowozi obdarowaliśmy słuchacza Pomarańczowym Boxem Eski, w którym znajdowały się m.in kubki, smycze, magnesy oraz butelka filtrująca. Przy okazji Wojtek opowiedział nam o swoim spacerowym szlaku.

gorzów Eska Dowozi 9

i

Autor: Fragles Wojtek był zadowolony z naszych odwiedzin

Tym razem akcja ESKA Dowozi w Gorzowie w plenerze! W czwartek (20.05) umówiliśmy się z Anią po pracy, na skwerze przy Sikorskiego. Wraz z nią były trzy bardzo głodne koleżanki. Jak się okazało dzień był wyczerpujący, dziewczyny dostały carpaccio i pizze od Tutti Santi. Oczywiście nie mogło zabraknąć Eskowego Boxa z niespodziankami.

gorzów Eska Dowozi 8

i

Autor: Fragles Anna po pracy z koleżankami.

U kolejnej słuchaczki - Sylwii z ul. Matejki - było muzycznie podczas naszej akcji ESKA Dowozi w Gorzowie. W środę (19.05) przekazaliśmy jej Eskowego Boxa z przydatnymi gadżetami oraz pizze od Tutti Santi. Okazała się, że Sylwia wraz z córką Mają uwielbiają ukulele i gdy się zjawiliśmy nie omieszkały dać krótkiego koncertu.

gorzów Eska Dowozi 7

i

Autor: Fragles Sylwia z dziećmi - Mają i Frankiem.

Pomarańczowy Box ESKI z gadżetami i potrawy od Tutti Santi dostarczyliśmy Iwonie z ul. Londyńskiej w Gorzowie. To wyjątkowa słuchaczka, która kilka razy zgłaszała się do naszej akcji ESKA Dowozi w Gorzowie! We wtorek (18.05) zajęliśmy jej chwilę pomiędzy sadzeniem pomidorów na działce a opieką nad dziećmi. Bardzo serdecznie przywitała nas Emilka, w której ręce wpadły Eskowe słodkości.

gorzów Eska Dowozi 7

i

Autor: Fragles Iwona- miłośniczka działki i grilla ze swoimi pociechami.

Eska Dowozi w Gorzowie- ciąg dalszy! Po weekendzie nie odpoczywamy, a naładowani energią działamy dalej. W poniedziałek (17.05) odwiedziliśmy Basię na osiedlu Staszica. Trafił do niej Box ESKI pełen pomarańczowych gadżetów oraz pizze od Tutti Santi. Jak sama przyznała czeka ją obżarstwo, a potem spalanie kalorii na treningu.

gorzów Eska Dowozi 5

i

Autor: Fragles Basia z dziećmi i ukochaną psiną.

Akcja ESKA Dowozi w Gorzowie - to już pierwszy tydzień za nami! W piątek (14.05) odwiedziliśmy Annę z gorzowskiego Zawarcia. Ucieszyła się, bo nie musiała gotować! Tutti Santi zaserwowało pizze, a od nas dostała mega wypasiony Box ESKI. Przeziębiony Piotruś, syn Anny, od razu poczuł się lepiej na widok pomarańczowych słodkości!

gorzów Eska Dowozi 4

i

Autor: Fragles Anna z synkiem Piotrusiem.

Mieszkał na Zawarciu, a teraz na Dolinkach w Gorzowie. Krzysztofowi, mimo przeprowadzki, pozostała miłość do żużla. Kolejny uczestnik akcji Eska Dowozi do południa spędza czas z rodziną, a potem poświęca się pracy. Dotarliśmy do niego w czwartek (13.05) z pomarańczowymi gadżetami ESKI, z których najbardziej ucieszyła się córeczka Iga. Tutti Santi dostarczyło pizze i sałatkę.

gorzów Eska Dowozi 3

i

Autor: Fragles Krzysztof z gorzowskich Dolinek to fan żużla.

Trwa akcja Eska Dowozi! W środę (12.05) wpadliśmy do Kariny z osiedla Piaski w Gorzowie, która nie mogła uwierzyć, że się u niej zjawimy. Obietnicę spełniliśmy i słuchaczka dostała pizze od Tutti Santi oraz Boxa ESKI pełnego fantastycznych gadżetów. Na progu przywitał nas, głośno szczekając, najmniejszy lokator- pies Maggi.

gorzów Eska Dowozi 2

i

Autor: Fragles Karina z córką Gbarysią i psem Maggi.

Jola z osiedla Europejskiego w Gorzowie to druga uczestniczka akcji Eska Dowozi. We wtorek (11.05) wpadliśmy do niej z pomarańczowym Boxem ESKI oraz sałatkami od Tutti Santi. Bratowa ciągle zaprasza ją do siebie na grilla. Teraz, dzięki nam, ma świetną okazję, by się do niej wybrać!

gorzów Eska Dowozi 1

i

Autor: Fragles Jola z osiedla Europejskiego.

W ramach ESKA Dowozi pierwsze niespodzianki trafiły w poniedziałek (10.05) do gorzowianki Wiktorii i jej koleżanek. Nasza Słuchaczka prawie cały dzień pracuje na kasie w jednej z gorzowskich firmie i jak nam powiedziała- ciągle jest głodna. Faktycznie czekała na nas niecierpliwie! Do Wiktorii trafiły pizze od Tutti Santi oraz od nas mega pomarańczowy Box ESKOWY.

gorzów Eska Dowozi

i

Autor: Fragles Wiktoria z koleżankami.