gorzów azorki dd 1

i

Autor: facebook.com/azyl.schronisko.azorki Psiaki czekają na małych i dużych gości.

Akcja u Azorków

Dzień Dziecka z czworonogami w gorzowskim schronisku

2023-05-26 15:12

Mnóstwo atrakcji w niedzielę [28.05] na Dzień Dziecka w gorzowskich Azorkach. W schronisku przy Fabrycznej zabawa z udziałem czworonogów. Będzie się działo, bo aktywnie i smacznie czas spędzić mogą całe rodziny!

Miłośnicy zwierząt będą mieli w czym wybierać i na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Zaplanowano festyn z konkursami z nagrodami, kołem fortuny z fantami i małym co nieco. Będą pyszne ciasta, które błyskawicznie znikają oraz potrawy kuchni polowej. 

- Na każdej naszej imprezie jest specjalna rama do robienia zdjęć. Na najmłodszych czekają fajne gadżety. Będzie kilka polowych dań jak grochówka, rosół czy bigos. Nie zabraknie słodkości. Będzie także nowość - fachowcy marki "Myscreen Protector". Nakleją ochronną folię na ekran telefonu, a z tyłu z wizerunkiem psiaka. Rad udzielać będzie behawiorysta - zachęcają Karolina Mroczkowska i Natalia Kawczyńska, wolontariuszki w Azorkach.

gorzów azorki dd 2

i

Autor: facebook.com/azyl.schronisko.azorki Na dzieci czekają nagrody.

Środki zebrane podczas festynu pójdą na bieżącą działalność gorzowskiego schroniska, które pod opieką ma około 120 psów. Atrakcje dla całych rodzin w niedzielę od godz.12 w Azorkach przy Fabrycznej. Szczegóły znajdziecie na facebooku stowarzyszenia Azyl.

Jak się zachować, gdy spotkamy dzika?

Quiz. "Czterej pancerni i pies". Jak dobrze pamiętasz ten kultowy serial? Komplet punktów zdobędzie tylko prawdziwy fan

Pytanie 1 z 11
W którym roku wyemitowano pierwszy odcinek "Czterech pancernych"?