Miasto Gorzów, zdjęcie ilustracyjne

i

Autor: Canva.com

MIASTO

"Dzień Dobry TVN" w Gorzowie! Skąd dokładnie będzie nadawany program? Znamy lokalizację!

2023-06-22 12:50

W nadchodzącą sobotę, czyli 24 czerwca, w programie "Dzień dobry TVN" przewidywania dotyczące pogody zostaną przedstawione prosto z Gorzowa. Redaktorzy tego popularnego programu śniadaniowego wybrali nasze miasto jako miejsce, które warto odwiedzić, z uwagi na kolejną rundę Speedway Grand Prix.

Transmisje na żywo z Gorzowa w ramach programu "Dzień dobry TVN", odbywające się między godziną 9:00 a 11:00, będą również doskonałą okazją do przedstawienia oferty cyklu "Dobry wieczór Gorzów" oraz do zapowiedzi najbarwniejszego wydarzenia w mieście - Międzynarodowego Festiwalu Tańca "Folk Harbor".

W programie gościnnym wezmą udział dyrektor artystyczna festiwalu, Maria Szupiluk, oraz przedstawiciele Zespołu Tańca Ludowego "Mali Gorzowiacy". Festiwal zostanie oficjalnie otwarty w niedzielę na scenie na Starym Rynku, jako część cyklu "Dobry Wieczór Gorzów".

Zespół telewizyjny odwiedzi Młodzieżowy Dom Kultury mieszczący się przy ulicy Śląskiej. Osoby zainteresowane, które chciałyby zobaczyć, jak przebiega proces realizacji telewizyjnych transmisji na żywo, mają możliwość przyjścia do MDK i uczestniczenia w tym wydarzeniu. Będzie to doskonała okazja do zapoznania się z kulisy tworzenia telewizji oraz doświadczenia atmosfery telewizyjnego "łączenia na żywo".

Organizacja kolejnej rundy turnieju Speedway Grand Prix w Gorzowie jest doskonałą okazją do przedstawienia Gorzowa na antenie programu "Dzień dobry TVN". Ten turniej jest częścią zmagań mających na celu wyłonienie indywidualnego mistrza świata w żużlu. Dzięki temu wydarzeniu Gorzów będzie mógł zaprezentować swoje sportowe i organizacyjne walory światowej klasy wydarzenia na antenie programu.

Przypomnijmy że w sobotę, czyli 24 czerwca, odbędzie się turniej Grand Prix w Gorzowie, natomiast już w piątek, 23 czerwca, na stadionie im. Edwarda Jancarza młodzi żużlowcy będą rywalizować o tytuł indywidualnego mistrza świata juniorów w ramach turnieju Grand Prix 2.

Kwalifikacje do turnieju głównego odbędą się w sobotę o godzinie 13:00, natomiast rozpoczęcie turnieju planowane jest na godzinę 19:00.

SGP Gorzów jest już piątym turniejem w sezonie. W dotychczasowym cyklu SGP 2023 dwukrotnie triumfował Bartosz Zmarzlik, a także Fredrik Lindgren i kapitan gorzowskiej drużyny Martin Vaculik.

Bartosz Zmarzlik wywiad
Sonda
Wybierasz się na Grand Prix w Gorzowie 2024?