gorzów parkowanie drożej 1

i

Autor: Fragles/ archiwum Od połowy stycznia większe opłaty za parkowanie.

Droższe parkowanie w Gorzowie od 17 stycznia! O ile?

2022-01-04 15:45

Zmieni się nie tylko wysokość opłat, ale także godziny obowiązywania strefy płatnego parkowania. Z kolei nowe miejsca parkingowe wprowadzane będą etapami. Na podwyżkę opłat zgodzili się gorzowscy radni.

W Gorzowie strefa płatnego parkowania będzie obowiązywać dłużej- o godzinę. Aktualnie opłaty pobierane są od godz. 9, a od połowy stycznia będą od godz. 8. Obowiązywać będą do godz. 18.

Bilet jednorazowy kosztować będzie: 15 minut- złotówkę, pół godziny- 2 złote, godzina – 3,5 a kolejna 4 złote. Brak biletu parkingowego to kara 50 złotych- o ile zapłacimy w ten sam dzień. Jeżeli nie, to wzrośnie ona do 200 złotych.

gorzów parkowanie drożej 2

i

Autor: Fragles/ archiwum Strefa płatnego parkowania powiększy się m.in o Teatralną.

Jeśli chodzi o abonamenty to mieszkaniec strefy miesięcznie za jedno auto zapłaci 40 złotych, a za drugie 120. Szczegółowy cennik znaleźć można na stronie miasta.

W płatnej strefie do końca roku znajdą się miejskie parkingi OSiR-u: przy wojewódzkiej bibliotece, przy Parku 111, przy ulicach: Nadbrzeżnej przy Wildomie i oraz przy LOK-u, a także przy Hawelańskiej, Wełniany Rynek, Hejmanowskiej, Teatralnej przy KRUS oraz przy teatrze oraz Warszawskiej i Składowej. Drugi etap planowany jest w 2023 roku.

Trwają mistrzostwa świata w szachach w Warszawie. Polskie małżeństwo gra wyśmienicie

QUIZ. Seweryn Krajewski kończy 75 lat. Jego piosenki śpiewała cała Polska! Znasz je?

Pytanie 1 z 11
Z jakiej piosenki S. Krajewskiego pochodzi tekst: "Kto za tobą w szkole ganiał, do piórnika żaby wkładał, kto, no powiedz kto?"