folia

i

Autor: getty images

trik

Dodaj ten produkt do prania i zaoszczędź pieniądze. Niesamowity trik, który zrobi furorę w twojej pralce

2024-01-29 15:51

Z pewnością wiele osób robiło już w swoim życiu pranie. Z reguły korzysta z proszku/płynu do prania i innych detergentów. Mało kto jednak wie, że istnieje inny, magiczny produkt, który możemy dodać do prania. Co to takiego? To może was zaskoczyć!

Folia aluminiowa, o której mowa, jest najczęściej stosowana do pakowania lub gotowania jedzenia. Można także wykorzystać ją do różnych trików domowych, na przykład do oczyszczenia kranu z kamienia.

Niewielu ludzi zdaje sobie z tego sprawę, ale ten powszechnie stosowany produkt, który prawie każdy posiada w kuchni, może przynieść rewolucję w praniu. Dzięki temu rozwiązaniu można obniżyć koszty zakupu detergentów. Co dokładnie daje pranie z kulkami z folii aluminiowej?

Popularne lifehacki: co jest hitem a co mitem?

Klucze aluminiowe mogą z powodzeniem zastąpić płyn do płukania tkanin. Posiadają one właściwości zmiękczające tkaniny i zapobiegające elektryzowaniu się odzieży. Są nie tylko skuteczne, ale także znacznie tańsze niż popularne płyny do płukania. Przeciętna butelka płynu do płukania kosztuje zwykle kilkanaście złotych.

Rolka folii aluminiowej kosztuje mniej niż 10 zł i potrzebujesz tylko jednego kawałka, z którego zrobisz trzy lub cztery bele, które można wykorzystać przez kilka miesięcy.

5 trików urodowych z Instagrama! Czy one naprawdę działają?
Sonda
Stosujesz czasem triki znalezione w Internecie?