Dobiegniew: Laweta jechała na czołówkę. Cudem uniknięto wypadku

i

Autor: Maciej Duda

Dobiegniew: Laweta jechała na czołówkę. Cudem uniknięto wypadku [WIDEO]

2022-11-08 13:27

Do bardzo groźnej sytuacji doszło na drodze krajowej 22. Między miejscowościami Stare Osieczno i Dobiegniew, laweta wyprzedzała pojazd ciężarowy jadąc przy tym prosto na czołowe zderzenie z samochodem osobowym.

Poszkodowany w ostatniej chwili zjechał na pobocze i cudem uniknął tragedii. Wszystko nagrała kamerka samochodwa, którą pokrzywdzony miał zamontowaną w swoim pojeździe. Teraz na własną rękę szuka sprawcy.

- Potrzebuję pomocy w ustaleniu sprawcy wymuszenia i doprowadzenia do sytuacji zagrażającej życia. Przesyłam filmik z wczorajszego zdarzenia, 07.11.2022r. godz. 19:00. (godzina na kamerce nie jest przestawiona po zmianie czasu). Zdarzenia Droga nr22 między m. Stare Osieczno - m. Dobiegniew. Kierowca lawety jechał od strony Starego Osieczna w stronę Wałcza lub Piły, niestety nr rejestracji nie widać, ale może ktoś z kierowców ciężarówek zarejestrował lub ew ktoś rozpoznaje laweciarza (pisownia oryginalna) - pisze poszkodowany pan Maciej.

Trwa szukanie sprawcy. Pan Maciej nie będzie zgłaszał sprawy na policję. Jeśli ktokolwiek rozpoznaje sprawcę niebezpiecznego zdarzenia, jest proszony o kontakt.

Sonda
Miałaś/eś kiedykolwiek wypadek samochodowy?
Bezczelnie jechał na czołowe zderzenie! Poszkodowany szuka sprawcy