gorzów word plac 1

i

Autor: facebook.com/word-gorzow Plac manewrowy opustoszał.

Do końca tygodnia bez praktycznych egzaminów na prawo jazdy w Gorzowie

2022-07-06 15:19

Egzaminatorzy protestują od wtorku (5.07) – idą na zwolnienia lekarskie lub wypisują wnioski o urlopy. Wiadomo już, że do soboty włącznie (9.07) zawieszono przeprowadzanie jazdy na placu manewrowym oraz w terenie.

Wiadomo, że elki nie wyjadą na gorzowskie ulice przez kilka dni, bo nie ma wystarczającej liczby egzaminatorów. O odwołanych około 350 egzaminach Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego  informuje na swojej stronie oraz na facebooku.

- Większość egzaminatorów przebywa na zwolnieniach chorobowych. Nie jesteśmy w stanie przeprowadzać egzaminów praktycznych, bo nie mamy kadry. Wszystkie te egzaminy zostały do soboty odwołane, byliśmy zmuszeni to zrobić. Dziennie odbywa się około 70 egzaminów - wyjaśnia Grzegorz Duszkiewicz, kierownik wydziału egzaminacyjno-szkoleniowego gorzowskiego WORD-u.

Strajk MZK w Bydgoszczy. Tak wyglądał stary rynek w niedzielę

Nowe terminy egzaminów są ustalane. Bez przeszkód odbywa się test z teorii. W gorzowskim WORD-zie pracuje 17 egzaminatorów. Przypomnijmy- chcą oni m. in. wyższego wynagrodzenia i nowego systemu egzaminowania.

Gdzie jechać na wakacje 2022? Rozwiąż QUIZ i sprawdź

Pytanie 1 z 9
1. Gdzie się czujesz najlepiej?