warta gorzów

i

Autor: Dawid Lis/Warta Gorzów

Do Gorzowa przyjeżdża Rekord. Warta powalczy o domowe przełamanie

2022-09-23 11:31

Warta poszuka domowego przełamania z Rekordem. Nie tylko swojego. Na stadionie przy Olimpijskiej w Gorzowie w tym sezonie nie zwyciężył jeszcze ani Stilon ani właśnie bordowo-granatowi.

Zadanie w sobotę (24.09) nie będzie łatwe. Przyjeżdża jedna z najsolidniejszych ligowych ekip z Bielska-Białej. Gra Rekordu jest też oceniana jako jedna z najefektowniejszych w lidze. Problemem może być fakt, że po stronie osłabień Astro-Energy Warty trzeba zapisać...trenera.

POKAZALI ZA DUŻO? (Bandura, Franio, Zony) | ESKA XD - Hotplota #58

Mówi sam zainteresowany, Mateusz Konefał:

Otrzymałem czwartą żółtą kartkę w Kluczborku, więc niestety nie będę miał możliwości bycia na ławce, przy linii. Będę oczywiście z zespołem w trakcie odprawy, w szatni. Tylko po prostu w trakcie spotkania będę musiał być na trybunach, ale myślę, że to nie będzie jakiś wielki problem.

Sobotni mecz rozpocznie się o godzinie 14. Bilety dostępne będą w stadionowych kasach. Warta przystąpi natchniona ostatnimi wygranymi wyjazdowymi: ligowym z MKSem Kluczbork 2 do 1 i pucharowym ze środka tygodnia z Lubuszaninem Drezdenko - tam starcie rozstrzygnięto po rzutach karnych.

QUIZ. Najwięksi uwodziciele polskich seriali! Który z nich złamał ci serce?

Pytanie 1 z 11
Przystojny, bogaty i podły. Uwiódł byłą prostytutkę i traktował ją jak swoją niewolnicę. To oczywiście...