Wielkopolska policja

i

Autor: KWP

Uwaga

Czołowe zderzenie dwóch aut na dk 31. Zablokowany został most w Kostrzynie nad Odrą [AKTUALIZACJA]

2023-11-12 15:57

Po zderzeniu dwóch aut osobowych została zablokowana droga krajowa nr 31 na tymczasowym moście przez Wartę w Kostrzynie nad Odrą (Lubuskie). Trzy osoby zostały poszkodowane i trafiły na badania do szpitali – poinformował kom. Maciej Kimet z zespołu prasowego lubuskiej policji.

Do zdarzenia doszło w niedzielę, około godz. 10:30 na tymczasowym moście drogowym przez Wartę w ciągu dk 31, który powstał na czas budowy nowej przeprawy. Z uwagi na miejsce wypadku, nie ma możliwości zorganizowania objazdu.

Na moście doszło do czołowego zderzenie BMW ze skodą

Jak przekazał PAP kom. Kimiet, na moście doszło do czołowego zderzenie BMW ze skodą. 23-letni kierowca BMW został zabrany na badania do szpitala w Gorzowie Wlkp., a dwie osoby ze skody zostaną poddane badaniom w szpitalu w Kostrzynie nad Odrą.

- Przyczynę wypadku ustalają policjanci, którzy postarają się jak najszybciej zakończyć niezbędne oględziny, by przywrócić ruch na moście – dodał Kimet.

Wypadek pod Rzeszowem. Ogromne korki

AKTUALIZACJA

Przywrócono ruch na tymczasowym moście przez Wartę w ciągu drogi krajowej nr 31 w Kostrzynie nad Odrą (Lubuskie). Był on wstrzymany po wypadku z udziałem dwóch aut osobowych, w którym trzy osoby zostały poszkodowane – poinformował dyżurny PID zielonogórskiego oddziału GDDKiA.

Utrudnienie zakończyło się o godz. 14:35, natomiast do wypadku doszło w niedzielę około godz. 10:30. Na tymczasowej przeprawie, wybudowanej na czas budowy nowego mostu, osobowe BMW zderzyło się ze skodą

Jak przekazał PAP kom. Maciej Kimet z zespołu prasowego lubuskiej policji, 23-letni kierowca BMW został zabrany na badania do szpitala w Gorzowie Wlkp., a dwie osoby ze skody przewieziono na badania do lecznicy w Kostrzynie nad Odrą.