Czołowe zderzenie na Podmiejskiej w Gorzowie

i

Autor: akl Czołowe zderzenie na Podmiejskiej w Gorzowie

Czołowe zdarzenie peugeota z ciężarówką. Nie żyje kierowca osobówki

2023-01-02 9:48

Poniedziałek rozpoczął się tragicznie na drogach w Gorzowie. Tuż po 8:30, kierujący osobowym Peugeotem z nieustalonych do tej pory przyczyny zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z ciężarówką. Mimo długiej reanimacji życia kierowcy osobówki nie udało się uratować.

Do zdarzenia doszło na ulicy Podmiejskiej w Gorzowie, w okolicach Zakładu Karnego. Kierujący osobowym peugeotem, jadąc od strony Wawrowa, z nieustalonych przyczyn zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z nadjeżdżająca z naprzeciwka ciężarówką.

Kierowca osobówki był długo reanimowany przez ratowników. Niestety, po kilkudziesięciominutowej resuscytacji, ratownikom nie udało się przywrócić czynności życiowych mężczyzny. Na miejscu wciąż pracują strażacy, którzy zabezpieczają miejsce zdarzenia. Przyczyny wypadku wciąż nie są znane.

Droga w kierunku Wawrowa jest zablokowana, policja zamknęła wjazd już przy rondzie Sybiraków. Kierowcy, którzy chcą jechać w kierunku Wawrowa, muszą jechać objazdem ulicą Łukasińskiego i Walczaka.

QUIZ. Pierwszy poniedziałkowy test z wiedzy ogólnej w 2023! Zacznij rok od min. 6/10

Pytanie 1 z 10
W którym województwie leży Drohiczyn?