Gorzów: rowery

i

Autor: SG

Cykliści na Stary Rynek! Od północy robimy kilometry dla Gorzowa

2022-05-31 16:47

Rusza zabawa o puchar Rowerowej Stolicy Polski. Gorzowscy cykliści spotykają się dziś o północy na Starym Rynku, żeby wejść w akcję od pierwszych sekund 1 czerwca. Pamiętajcie o aplikacji Aktywne Miasta.

Po północy można już kręcić kilometry dla Gorzowa. ​Od 1 czerwca rusza rywalizacja o puchar Rowerowej Stolicy Polski. Gorzowskie grupy rowerowe chcą ostro zacząć zmagania i zapraszają wszystkich cyklistów dziś (31.05) o północy na Stary Rynek. Stamtąd ruszą w trasę zdobywać pierwsze kilometry dla Gorzowa. Wśród mieszkańców są osoby, które właściwie z roweru nie zsiadają i osiągają znakomite wyniki. To m.in. Grzegorz Matykiewicz, który rocznie przejeżdża ponad 6 tys. km.

Zapraszam do tworzenie grup, bo dużo jest szkół, przedszkoli, dzieci włączają rodziców. Zapraszamy, żeby ludzie się nie wstydzili, żeby zakładali kolejne grupy. W naszym mieście jest ich zadecydowanie za mało. Mamy nadzieję, że rowerzystów będzie przybywać z każdym dniem coraz więcej – Matykiewicz.

Gorzów: rowery

i

Autor: SG

Wraz z początkiem rywalizacji ruszają liczne konkursy. Zdobyć będzie można m.in. hamak, kosz piknikowy, zniżki do gorzowskich restauracji, bilety do kina czy na basen. Szczegóły znajdziecie na stornie Rowerowego Gorzowa.

QUIZ. Najpopularniejsze bajki i filmy animowane w historii. Jak dobrze je znasz?

Pytanie 1 z 10
Kim według książki był ojciec Jasia i Małgosi?