Dominika Tajner i Mariusz Wach

i

Autor: instagram.com/dominika_gooralka_tajner/

GWIAZDY

Córka znanego polskiego trenera wyjdzie po raz drugi za mąż? Wiemy, kto jest jej wybrankiem!

2024-03-12 11:56

Dominika Tajner, bo o niej mowa, ma całkiem ciekawą przeszłość. W niej wzięła ślub z Michałem Wiśniewskim, a teraz zakochała się w innej, polskiej gwieździe. Teraz jest to prawdziwy sportowiec z krwi i kości. O kim mowa?

Serce córki Apoloniusza Tajnera skradł pięściarz, Mariusz Wach. Swoim życiem i szczęściem dzielą się w mediach społecznościowych. W ostatnich dniach przekazali świetną nowinę. Oboje nie ukrywają, że są w szczęśliwej relacji. - "Spotykamy się. Dominika jest mega przyjacielem, teraz narzeczoną, dogadujemy się" — powiedział Wach w maju 2022 r. w rozmowie z "Super Expressem".

Poznaliśmy się przez jednego wspólnego kolegę ze świata boksu. Trochę czasu upłynęło i jakoś w zeszłym roku zagadnęłam do Mariusza na Facebooku o skakankę dla mojego syna. Chciałam, by polecił jakąś dobrą, a on mi odburknął, że "dla ciebie każda skakanka będzie dobra". Pomyślałam sobie "o kurde, co za wyniosły facet", ale odpowiedziałam, że poważnie pytam, bo wybieram dla syna na prezent. I tak to się zaczęło. Potem zaczęliśmy trochę rozmawiać o dietach i tak od słowa do słowa aż w końcu się spotkaliśmy i jesteśmy razem do teraz" — powiedziała Dominika Tajner dla "SE".

Jak wspomnieliśmy para chętnie dzieli się swoim szczęściem w mediach społecznościowych. Nie tak dawno, Dominika Tajner wrzuciła zdjęcie z pierścionkiem zaręczynowym, co oznacza tylko jedno. Wkrótce będzie ślub!

Dominika Tajner-Wiśniewska i Wojtek Jeschke na widowni Tańca z Gwiazdami

Mariusz Wach zaręczył się z Dominiką Tajner. Nam opowiada szczegóły