ciężarówka Coca Cola

i

Autor: Shutterstock ciężarówka Coca Cola

Ciężarówka Coca-Coli znów ominie Gorzów?

2022-11-17 8:57

To pytanie zadaje sobie wielu najmłodszych gorzowian, bo ciężarówka Coca-Coli w ramach świątecznej trasy jest bardzo pożądana. Miasto Gorzów jest jedną z potencjalnych lokalizacji, ale trzeba spełnić jeden warunek. Przypomnijmy, że ostatni raz w Gorzowie ciężarówka Coca-Coli przyjechała w 2017 roku.

Jakie miasta są na trasie ciężarówki Coca-Cola?

Wiemy już, że trasa przebiegnie przez następujące miasta: Płocka, Bydgoszczy, Gdańska, Rybnika, Krakowa, Kielce, Łodzi, Poznania i Ostrowa Wielkopolskiego.

Czy Gorzów znajdzie się na świątecznej trasie Coca-Coli?

Tak, jak wspomnieliśmy, jest jeden warunek do spełnienia. Do 28 listopada trwa specjalne głosowanie na aplikacji Coca-Coli. Trzeba ją pobrać i uzbierać w jednej z gier 100 punktów. Później wybrać miasto, na które się głosuje i gotowe. Jeśli jakieś miasto otrzyma pierwsze 50 000 głosów, to z automatu będzie 10. miastem na trasie popularnej ciężarówki.

Z jakimi miastami rywalizuje Gorzów?

Gorzów to reprezentant województwa lubuskiego. Miasto rywalizuje z takimi miejscowościami jak: Dzierżoniów, Koszalin, Nysa, Sławno, Sieradz, Rzeszów, Łowicz, Inowrocław i Włocławek.

Do kiedy trwa głosowanie w konkursie Coca-Coli?

Głosowanie trwa do 28 listopada do godz. 10, ale może się również zakończyć wcześniej, gdy dane miasto otrzyma 50 000 głosów.

Sonda
Drogowcy będą zaskoczeni opadami śniegu?