Gorzów: gorzowiacy

i

Autor: gorzowiacy.jimdofree.com ZTL Gorzowiacy.

Chcesz tańczyć i śpiewać? Dołącz do Gorzowiaków

2021-10-26 11:40

Zespół Tańca Ludowego Gorzowiacy ogłasza nabór. Spotkanie w czwartek o godz. 17 w MCK Zawarcie. Oferta skierowana głównie do ludzi młodych. Nie trzeba mieć doświadczenia w tańcu ludowym.

Dołącz do zespołu Gorzowiacy. Chętni powinni przyjść do MCK Zawarcie, przy ul. Wawrzyniaka w czwartek (28.10) o 17. Jeżeli w tym tygodniu nie dacie rady macie jeszcze szanse przez cały listopad, w każdy czwartek o 17. Zespół szuka młodych ludzie, którzy chcą spróbować swoich sił w tańcach ludowych. Nie trzeba mieć żadnego doświadczenia.

Zaczynamy od podstaw. Uczymy maszerować tanecznie, biegać tanecznie, podstawowe kroczki, elementy tańca, baletu nawet. To wszystko, techniki taneczne jest realizowane. Ale dostosowujemy się do grupy, która akurat się zawiąże - mówi Bogdan Puścizna, kierownik artystyczny Zespołu Tańca Ludowego Gorzowiacy.

Gorzów: gorzowiacy

i

Autor: gorzowiacy.jimdofree.com

Dołączenie do Gorzowiaków nie wiąże się z żadnymi kosztami. Stroje ludowe zapewnia zespół, który istniej już 43 lata. Obecnie tworzy go około 30 osób. Zespół Tańca Ludowego Gorzowiacy koncertował w całej Europie.

Quiz. Czy dobrze znasz wiersze Brzechwy i Tuwima?

Pytanie 1 z 10
Dokończ zdanie: "Pan Pomidror wlazł na tyczkę i..."