Węgiel

i

Autor: Pixabay

Chcesz kupić tańszy węgiel w Gorzowie? Niebawem rusza kolejna tura zapisów!

2022-12-29 12:46

Miasto Gorzów Wielkopolski rozpoczyna przyjmowanie wniosków od mieszkańców na zakup węgla w ramach zakupu preferencyjnego na okres od 1 stycznia 2023 r. Jak złożyć wniosek? Podpowiadamy w poniższym artykule.

- Wnioski o zakup muszą złożyć wszystkie osoby uprawnione, które chcą dokonać zakupu węgla w tym okresie. Wymóg ten dotyczy również osób, które złożyły wniosek o zakup węgla na okres do 31 grudnia 2022 r., lecz z przyczyn niezależnych od miasta i braku dostępności węgla, nie udało im się dokonać jego zakupu. Wnioski o zakup węgla można składać najpóźniej do 15 kwietnia 2023 r. Po tym dniu wnioski nie będą już przyjmowane - czytamy w komunikacie Urzędu Miasta Gorzowa.

Gdzie złożyć wniosek o tańszy węgiel w Gorzowie?

Wniosek o zakup osoba uprawniona składa osobiście na piśmie w siedzibie Gorzowskiego Centrum Pomocy Rodzinie przy ul. Walczaka 42 w Gorzowie Wielkopolskim lub za pomocą środków komunikacji elektronicznej na adres: ePUAP (adres skrzynki: /GCPRIPS/skrytka).

Kiedy będzie realizowana sprzedaż tańszego węgla w Gorzowie?

Sprzedaż będzie realizowana na dotychczas obowiązujących zasadach, uwzględniając pierwszeństwo zakupu przez osoby, które złożyły wniosek na okres do 31 grudnia 2022 r., lecz nie udało się im tego zakupu zrealizować.

Wniosek o zakup węgla na okres od 1 stycznia 2023 znajduje się na stronie internetowej Urzędu Miasta Gorzowa.

Sonda
Kupiłaś/eś węgiel na zimę?