Były premier Polski wkrótce weźmie ślub. Kim jest wybranka Kazimierza Marcinkiewicza?

i

Autor: AKPA / instagram.com/martynakinast

gwiazdy

Były premier Polski znów się żeni! To będzie kolejny, burzliwy związek Kazimierza Marcinkiewicza?

2024-02-13 16:14

Kazimierz Marcinkiewicz ogłosił radosną nowinę: wkrótce weźmie ślub. Pomimo przejścia przez rozwód i burzliwego zakończenia poprzedniego związku, wydawało się, że nie będzie już żadnych niespodzianek. Jednakże, jak sam twierdzi, wszystko jest już ustalone. Kim jest Martyna Kinastowska, przyszła żona byłego premiera?

Przed laty Kazimierz Marcinkiewicz był powszechnie znaną postacią w mediach. W 2005 roku stał się głośny ze względu na niespodziewane mianowanie na stanowisko Prezesa Rady Ministrów. Później większą uwagę przyciągały wydarzenia z jego życia prywatnego niż jego kariera polityczna. Jego nazwisko stale pojawiało się na pierwszych stronach gazet.

Cała Polska z zapartym tchem śledziła burzliwy romans Kazimierza Marcinkiewicza z Izabelą Olchowicz. Finisz tej historii to kilkuletni batalia sądowa zakończona rozwodem w lutym 2023 roku. W najtrudniejszych chwilach były polityk mógł polegać na swojej nowej miłości.

Wygląda na to, że po tak burzliwych przeżyciach Marcinkiewicz stał się znacznie ostrożniejszy. Trudno jest znaleźć wspólne zdjęcia byłego premiera i kobiety, z którą od jakiegoś czasu się spotyka, czyli Martyny Kinastowskiej. Oboje mocno się ukrywają. Także w social mediach.

O nowej partnerce Marcinkiewicza wiadomo niewiele. Piękna brunetka poznała byłego polityka jeszcze przed formalnym zakończeniem jego związku z "Izabel". Rąbka tajemnicy została uchylona przez samego Marcinkiewicza w 2023 roku, oczywiście na platformach mediów społecznościowych.

Martynkę poznałem w Koszykach. Zapatrzyłem się na nią, a ona odwdzięczyła się tym samym. Nie mogliśmy oderwać od siebie oczu. Pierwszy raz w życiu doświadczyłem takiego zafascynowania. Kłócimy się, kto kogo zaczepił pierwszy, kto rozpoczął tę znajomość - wspominał.

Wygląda na to, że Marcinkiewicz często korzysta z Instagrama. W ubiegłym roku ujawnił tam, że oświadczył się Kinastowskiej, publikując zdjęcie z napisanym na piasku słowem "TAK". W swoim poście oznaczył również profil swojej partnerki i dodał fragment wiersza "A kiedy będziesz moją żoną..." autorstwa Kazimierza Przerwy-Tetmajera.

Martynka całe życie jest tajemnicza i myślę, że tak pozostanie. Prowadzi poważne biznesy, a jednocześnie jest artystką, malarką, fotografką... O urodzie nie będę wspominał, bo wiadomo, że jest piękna, a do tego jest bardzo dobrym człowiekiem - rozpływał się nad narzeczoną polityk.

Kazimierz Marcinkiewicz ma 63 lata, a sylwetkę jak młody bóg! Zobacz zdjęcia

Teraz, przy okazji informacji o ślubie, postąpił bardzo podobnie. Udostępnił na swoim Instagramie relację od swojej ukochanej. Z tej relacji dowiedzieliśmy się, że uroczystość jest już tuż-tuż.

Sukienka już jest i nie będzie żadnych tiuli, księżniczek. Prosta, skromna, ale za to bardzo krótka, z długim wycięciem na plecach. O tym, że jesteśmy już po ślubie, dowiecie się dużo później. Zdradzę kiedyś kilka kadrów z tego dnia. Skromność. Szczęście. Miłość. Bez balu - powiedziała Kinastowska w instagramowej relacji.

Co ciekawe, para z czasem coraz mniej używa mediów społecznościowych do komunikowania o tym, co się aktualnie u nich dzieje. Zarówno konto Marcinkiewicza, jak i Kinastowskiej jest prywatne, więc postronna osoba nie jest w stanie śledzić tego, co u tej pary aktualnie się dzieje. Mimo to co jakiś czas wypływają nowe wątki o tej relacji.

Kazimierz Marcinkiewicz jak Iron Man
Sonda
Jak oceniasz Kazimierza Marcinkiewicza jako premiera?