Zmiany w kultowych produktach McDonald's. Najsłynniejszy burger zmienia smak!

i

Autor: andreas160578 / Pixabay.com McDonald's

To już ostatnie dni Burgera Drwala w McDonald's! Do kiedy jest w ofercie?

2024-01-24 8:40

Dokładnie 23 listopada ubiegłego roku Burger Drwala oficjalnie otworzył sezon zimowy w McDonald's. Tradycji stało się zadość, bo Polacy ruszyli po - ich zdaniem - najlepszego burgera w tej sieci fast foodów. Nie zabrakło kolejek i kilkunastominutowego oczekiwania. Wkrótce jednak wszyscy obejdą się smakiem, bo popularny "Drwal" zniknie z oferty. Kiedy?

Ceny kanapki Drwala 2022. Ile kosztuje kanapka Drwala?

Mimo inflacji i bardzo wysokiej ceny, Burger Drwala znów zrobił furorę w McDonald's w całej Polsce. Przypomnijmy, że w tym roku sama, klasyczna kanapka kosztowała niespełna 25 zł. To 7,50 zł więcej, niż przed rokiem! W McDonald's klienci mogli kupić także jej odmiany. Tak, jak w zeszłym roku, można było zakupić Drwala z podwójnym kotletem, z kurczakiem oraz z żurawiną. W połowie grudnia do oferty wszedł Drwal na ostro a ostatnim wypustem był Drwal z plackiem ziemniaczanym, co było absolutną nowością. Polacy i tak przez pierwsze dni tłumnie ruszyli do amerykańskiej sieci fast foodów. Nie zabrakło kolejek.

Burger Drwala w McDonald's. Do kiedy jest burger Drwala w McDonald's?

Spieszcie się, bo Burger Drwala za niedługo zniknie z zimowej oferty! Zostały dosłownie ostatnie dni. Limitowana i zarazem kultowa kanapka tej sieci zniknie z oferty dokładnie w Walentynki, czyli 14 lutego. Może to pomysł na walentynkową randkę dla wielbicieli McDonald's?

Kiedy Burger Drwala wróci do McDonald's? Burger Drwala 2023

Daty oficjalnie nie znamy, ale jeśli spojrzymy na ubiegłe lata, to Burger Drwala z reguły inauguruje zimową ofertę pod koniec listopada. Czy tak będzie w 2023 roku? Tego na razie nie wiadomo, choć takie są nasze przypuszczenia.

Sonda
Czy jadłeś/aś Burgera Drwala w McDonald's?