gorzów cezib remont

i

Autor: Fragles archiwum Budynek A, gdzie kiedyś był podjazd dla karetek.

Inwestycja

Budynki A i C prawie gotowe w kompleksie szkolnym przy Warszawskiej

2023-04-05 11:27

Po warsztatach zawodowych i hali sportowej, wkrótce prace zakończą się w kolejnych obiektach Centrum Edukacji Zawodowej i Biznesu. Przeprowadzki mają ruszyć jeszcze przed tegorocznymi wakacjami. Jak idą prace?

Gorzowscy uczniowie kierunków mechanicznych i budowlanych mają z dwóch wyremontowanych budynków korzystać od września. Jak twierdzą urzędnicy- raczej ta data nie jest zagrożona. Budynek A, dawny podjazd do karetek, główne wejście, jest o krok dalej niż C. Oba są prawie na ostatnie prostej.

- Środek wygląda całkiem dobrze, gabinety są skończone już można by było z nich korzystać. Gotowe sufity, pomalowane ściany, a na podłogach leży wykładzina. Firma weszła na klatki schodowe, by je wzmocnić. W budynku A tak naprawdę zostały do zrobienia tylko ciągi komunikacyjne. Budynek C jest tylko krok z tyłu - wyjaśnia Magdalena Łabuza, dyrektorka CEZiBu.

gorzów cezib remont 2

i

Autor: archiwum redakcji Widok z loty ptaka.

W budynku A na parterze będzie sekretariat, dyrekcja, pokój nauczycielski, a na piętrze gabinety. Ma on być gotowy do końca czerwca. Z kolei C oddany ma być w lipcu. Będzie w nim mini centrum Kopernika, oczywiście klasy oraz toalety przeniesione z budynku B. Ten na razie został wyłączony z inwestycji. Magistrat czeka na ekspertyzę profesora jak wzmocnić ściany. Powinna się ona pojawić jeszcze w kwietniu.

Zwężą Marszałkowską żeby posadzić drzewa. Tramwajarze i drogowcy łączą siły

QUIZ. Najdziwniejsze polskie wyrazy. Znasz je? 8/10 oznacza, że jesteś wielkim specem!

Pytanie 1 z 10
Wiktuały to: