gorzów cezib poślizg 1

i

Autor: materiały UM Gorzów Jest jeszcze sporo pracy w poszczególnych budynkach.

Brak materiałów budowlanych spowalnia budowę CEZiB-u w Gorzowie [FOTO]

2021-11-27 10:15

Kolejne terminy przesunięte na koniec roku i na wiosnę. Drewno i stal sporo podrożały, brakuje betonu. Przy Warszawskiej nadal spory problem jest z jednym z budynków, w którym wątpliwości budzą ściany i stropy.

Niestety pandemia koronawirusa nie ułatwia modernizacji poszpitalnych obiektów na Centrum Edukacji Zawodowej i Biznesu. Prace trwają, ale są różnie zaawansowane. To zależy od dostępności potrzebnych elementów, urządzeń czy materiałów w hurtowniach. Sytuacja nie wygląda różowo.

gorzów cezib poślizg2

i

Autor: materiały UM Gorzów Hala sportowa prawie gotowa.

- Przerwane łańcuchy dostaw. Czasami jest tak, że nie ma jakiegoś elementu na przykład do węzła cieplnego. Wykonawca czekał także długo na więźbę dachową, bo zdobycie drewna graniczy z cudem. W planach było wylewanie stropów na budynku A- a nie ma cementu w Gorzowie - wyjaśnia Magdalena Łabuza, dyrektor CEZiB-u.

gorzów cezib poślizg 3

i

Autor: materiały UM Gorzów Wewnątrz CEZiB-u praca wre.

Beton miał pojawić się w tym tygodniu. Prawie gotowa jest hala sportowa, która działać miała od listopada. Nowy termin to grudzień- brakuje wyposażenia: koszy, kurtyn dzielących boisko oraz krzesełek.

Jeśli chodzi o warsztaty są one na ukończeniu, ale od 10 stycznia mają trafiać do nich urządzenia. W sumie ma to potrwać klika tygodni. Zatem uczniowie skorzystają z nich nie na początku stycznia a dopiero na wiosnę. Te plany niestety mogą się jeszcze zmienić, bo wiele zależy od sytuacji pandemicznej. Cały kompleks miałyby ruszyć od września przyszłego roku.

Piosenki świąteczne 2021 - najlepsze propozycje, które umilą czas

Czy twoja rodzina zdrowo się odżywia?

Pytanie 1 z 7
Czy w waszym domu dzieci jedzą to samo co rodzice?