Bijatyka w gorzowskiej Strefie Kibica Euro 2024

i

Autor: https://x.com/footbalIfights

bójka

Bijatyka w gorzowskiej Strefie Kibica po meczu Turcja-Gruzja. Kibice nie wytrzymali. Interweniowała policja

2024-06-19 9:09

W gorzowskiej Strefie Kibica Euro 2024 doszło do bijatyki pomiędzy kibicami Turcji i Gruzji. Obie reprezentacje rywalizowały ze sobą w miniony wtorek, 18 czerwca. Bójka zaczęła się tuż po ostatnim gwizdku sędziego.

Agresorzy obu reprezentacji byli pijani. Nie wiadomo, dlaczego doszło do bójki, choć można podejrzewać, że wszystko ma związek z wynikiem meczu. Przypomnijmy, że Turcja pokonała Gruzję 3:1.

Bójka zaczęłą się na Strefie Kibica, a później przeniosła się na brzeg Warty na Bulwarze Wschodnim. Musiała interweniować policja.

Na miejsce zostało wysłanych kilka patroli. Osoby, które miały być uczestnikami tej sytuacji, rozbiegły się w chwili, gdy usłyszały policyjne sygnały. Na miejscu do funkcjonariuszy nie zgłosiła się żadna osoba pokrzywdzona. Nikt nie chciał wyjaśnić przyczyn tej awantury – poinformował Grzegorz Jaroszewicz z gorzowskiej policji.

Tłumy gorzowian oglądało pierwszy mecz Polaków na Euro 2024

Jest odpowiedź lokalu Santa Fee

Jak także poinformowała gorzowska policja, właściciele lokalu Santa Fee, do którego przynależa Strefa Kibica, wynajmą do 10 ochroniarzy na każdy mecz. Wszystko będzie uzależnione od ilości kibiców w specjalnie przygotowanej strefie.

QUIZ. Najlepsze reprezentacje na Euro - Jesteście miłośnikami piłki nożnej? To wie każdy fan!

Pytanie 1 z 10
Kiedy rozegrano pierwsze EURO?

Policja cały czas ustala, dlaczego doszło do bójki pomiędzy gruzinami i turkami. Nagranie od wtorkowego wieczoru jest w sieci. Prezentujemy je poniżej.

Tak dopingowano naszym w strefach kibica w Krakowie na Euro 2024! Nie przeszkodził nawet ulewny deszcz
Sonda
Będziesz oglądał mecze Euro 2024 w specjalnie przygotowanej strefie kibica w Gorzowie?
Listen on Spreaker.