gorzów sylwester

i

Autor: materiały UM Gorzów Sylwester 2020 w Gorzowie.

Bez miejskiego Sylwestra! Trwa szukanie oszczędności w Gorzowie

2022-11-07 16:30

Mieszkańcy chyba raczej nie są zaskoczeni, bo podwyżki cen mediów wszystkim dają się we znaki. Prąd podrożał kilkakrotnie. Centra sportowe, szkoły, zakłady pracy czy spółki miasta jak właśnie Ośrodek Sportu i Rekreacji liczą każdą złotówkę.

Jak już informowaliśmy gorzowski magistrat szuka pieniędzy gdzie tylko może. Wcześniej zrezygnował z dotychczasowej bogatszej opcji świątecznej oprawy miasta. Będzie tylko kilka świecących dekoracji. Z tego samego powodu na koniec roku nie będzie miejskiej, wspólnej zabawy.

- Organizacja przy tych cenach za co? Ja na Sylwestra nie mam środków w budżecie, bo nie mam. Myślę, że skoro miasto musi oszczędzać, to wszyscy musimy oszczędzać. Nie mniej jednak covid powoli zaczyna szaleć, co nie pobudza nas do dużego entuzjazmu, musimy być odpowiedzialni - wyjaśnia Włodzimierz Rój, dyrektor OSiR-u.

gorzów świąteczne ozdoby

i

Autor: Fragles Iluminacji świątecznych w Gorzowie ma być mniej.

Zatem gorzowianie mają do wyboru imprezy w klubach, pubach czy restauracjach. Świetnym rozwiązaniem są domówki, bo przecież liczy się towarzystwo a nie miejsce.

Z kolei jeśli chodzi o wydarzenia sportowe OSiR-u jak biegi oraz turnieje koszykówki, siatkówki czy piłki nożnej mają się tradycyjnie odbyć. Ich cięcia mają ominąć.

Iga Świątek odpadła z WTA Finals, ale to był i tak świetny sezon. Lepszy niż Roberta Lewandowskiego?

QUIZ. Gdzie rządzą królowie? Za komplet punktów wkładamy koronę na głowę

Pytanie 1 z 10
Na początek coś prostego. Po ponad 70 latach królową Elżbietę na tronie brytyjskim zastąpił...