gorzów stadion stali

i

Autor: facebook.com/StalGorzow1947 Stadion przez chwilę był kością niezgody.

Sport

Będzie bieg i mecz na żużlowym stadionie w Gorzowie

2023-05-15 15:28

- Chcemy znaleźć dobre rozwiązanie dla kibiców Stali i fanów nadwarciańskiej Dychy - powiedział nam Włodzimierz Rój, dyrektor OSiR-u. Jak informowaliśmy , okazało się, że oba wydarzenia sportowe maja się odbyć 18 czerwca i oba na stadionie żużlowym. Jest rozwiązanie! Jakie?

Pierwotnie żużlowy mecz Stali ze Spartą Wrocław miał się odbyć w piątek 16 czerwca. Jednak władze żużlowej ligi przełożyły go na niedzielę- 18 czerwca. W ten dzień obiekt zarezerwowany był dla biegaczy. Jacek Wójcicki, prezydent Gorzowa zaproponował aby pogodzić obie imprezy, zwłaszcza, że bieg zaczyna się o godz. 9, a mecz po godz. 19. To duże wyzwanie dla klubu - zwłaszcza, że tego samego dnia jest także żużlowa impreza w Wawrowie - oraz ośrodka, ale spróbują mu podołać.

gorzów bieg dycha

i

Autor: archiwum redakcji Biegacze wbiegną na stadion.

Problemem może być pogoda. Jeżeli będzie deszczowo na torze pojawi się plandeka. Wtedy zawodnicy pobiegną ulica Jasną i parkingiem dla VIP-ów. Rozwiązanie takie zaproponował prezydent i przedstawiciele Dychy zgodzili się. Jeżeli tor będzie dostępny, trasa nie będzie zmieniana i biegacze rano a żużlowcy wieczorem pojawią się na torze.

Na takie rozwiązanie dyrektor Rój uzyskał już telefoniczną zgodę Leszka Demskiego, szefa żużlowych sędziów.

Bartosz Zmarzlik wywiad

QUIZ: Rozpoznasz gwiazdy polskiego MMA? O komplet nie będzie łatwo! Nie tylko Pudzian i Mamed

Pytanie 1 z 15
Zaczynamy od czegoś łatwego. Kim jest ta gwiazda KSW?
QUIZ: Rozpoznasz gwiazdy polskiego MMA? O komplet nie będzie łatwo! Nie tylko Pudzian i Mamed