Sala kinowa

i

Autor: www.pxhere.com

ROZRYWKA

Basen, kino, muzeum - co będzie otwarte w święta? Sprawdziliśmy jak działają obiekty sportowe i kulturalne w Gorzowie

2023-04-09 8:57

Święta Wielkanocne to czas, który spędzamy w gronie najbliższych. W tym okresie zamkniętych jest też większość instytucji i placówek kultury, a niektóre z nich zmieniają godziny otwarcia. Sprawdziliśmy jak to wygląda w Gorzowie!

Wielkanoc 2023. Godziny otwarcia basenu

Centrum Sportowo-Rehabilitacyjne Słowianka w sobotę działać będzie w godzinach od 6:00 do 14:00. W niedzielę obiekt jest całkowicie zamknięty. Popływać będzie można dopiero w poniedziałek. Wtedy Słowianka będzie czynna od 14:00 do 21:45.

Wielkanoc 2023. Godziny otwarcia basenu

Centrum Sporotowo-Rehabilitacyjne "Słowianka" w sobotę działać będzie w godzinach od 6:00 do 14:00. W niedzielę obiekt jest całkowicie zamknięty. Popływać będzie można dopiero w poniedziałek. Wtedy Słowianka będzie czynna od 14:00 do 21:45.

Muzeum Lubuskie. Czy będzie otwarte w Wielkanoc?

Niestety, podobnie jak w przypadku Słowianki, w niedzielę wszystkie filie Muzeum Lubuskiego będą nieczynne. Zmienią się też godziny otwarcia w sobotę i w poniedziałek. W sobotę muzeum działać będzie od 10:00 do 13:00, a w poniedziałek od 10:00 do 12:00.

Kina w Gorzowie. Czy będzie się można wybrać na film?

Dla kinomaniaków mamy nieco lepsze informacje. Zarówno Helios jak i Multikino będą normalnie funkcjonować zarówno w sobotę jak i w poniedziałek. W niedzielę zamknięte będzie kino Helios, ale Multikino zaprasza na tradycyjny repertuar. Jakie filmy będą grane? To sprawdzicie na stronach kin.

Sonda
W czasie wolnym wybierzesz basen, kino czy muzeum?
Tak wygląda kultura Romów. Piją wódkę na cmentarzu