Bartosz Zmarzlik

i

Autor: facebook.com/zmarzlik95

Bartosz Zmarzlik za rok nie otrzyma prestiżowej nagrody. Dlaczego?

2023-01-24 12:18

Wychowanek Stali Gorzów od wielu lat jest laureatem w plebiscycie Gazety Lubuskiej na najlepszego sportowca tego regionu. Za osiągnięcia w 2022 roku, Zmarzlik został drugim sportowcem województwa lubuskiego. Wygrała Anna Puławska, kajakarka AZS AWF Gorzów.

To był 60. plebiscyt Gazety Lubuskiej. Bartosz Zmarzlik od lat jest w jego czołówce. Tym razem był drugi, ale i tak był zadowolony z nagrody. - Dziękuję bardzo za nominację i docenienie moich osiągnieć i za to, że po raz kolejny jestem w tym plebiscycie. Dziękuję wszystkim za wybranie mojej osoby, za głosy - powiedział Zmarzlik.

Bartosza Zmarzlika za rok już nie będzie w plebiscycie Gazety Lubuskiej

Jak wiemy, Bartosz Zmarzlik w listopadowym oknie transferowym zamienił ebut.pl Stal Gorzów na Motor Lublin. Z tego względu zawodnik nie będzie reprezentował województwa lubuskiego w zawodach krajowych i międzynarodowych, dlatego w przyszłym roku nie będzie brany pod uwagę głosowania na najlepszego sportowca tego regionu.

Przypomnijmy, że Bartosz Zmarzlik jako lubuski sportowiec i zawodnik Stali Gorzów zdobył trzy tytuły mistrza świata oraz dwa tytuły indywidualnego mistrza Polski.

Sonda
Ile punktów zdobędzie Bartosz Zmarzlik w starciu ze Stalą Gorzów?