gorzów DD bal 1

i

Autor: www.centrum-opieki.gorz.pl Tak bawiono się na ubiegłorocznej edycji balu.

Impreza charytatywna

Bal karnawałowy wsparciem dla Centrum Opieki nad Dzieckiem i Rodziną w Gorzowie

2024-01-29 15:39

Świetna muzyka, smaczne menu oraz ciekawe fanty na licytacjach. Już po raz kolejny chętni mieszkańcy wezmą udział w szczytnym celu. Dochód z balu to dla dzieci z trzech gorzowskich placówek szansa na nowe wyposażenie pokoi.

Chodzi o stacjonarne gorzowskie domy dziecka, ale nie tylko. Opieka, wychowanie i rozwój- to nie są łatwe sprawy kiedy dotyczą kilkudziesięcioro dzieci. Impreza w piątek [2.02] odbędzie się już po raz 9-ty. Świetna muzyka, smaczne menu oraz ciekawe aukcje. Wszystko zależy od gości.

- Dobra muzyczna oprawa, wyśmienite potrawy i atrakcyjne licytacje. Dochód przeznaczymy na wyposażenie kolejnych pokoi naszych dzieci. Tupiemy z niecierpliwością i czekamy na kolejnych gości. To od osób uczestniczących zależy sukces tegorocznego balu - podkreśla Beata Wykrzykacz, dyrektor placówki.

gorzów bal DD 2

i

Autor: www.centrum-opieki.gorz.pl Zawsze przygotowywane jest pyszne menu.

Placówki przy Puszkina i Kazimierza Wielkiego wymagają remontów. W ubiegłej edycji zebrano ponad 23 tysiące złotych. Bal Karnawałowy odbędzie się 2 lutego o godz.20 na Ranchu pod Lasem w Prądocinie. O wejściówki trzeba pytać w sekretariacie przy Kazimierza Wielkiego 44.

Psiaki opanowały Halę Targową! Za nami wyjątkowe targi

Quiz - drzewo genealogiczne. Kto jest kim dla kogo?

Pytanie 1 z 10
Kim jest bratanica?