gorzów teatr mikołajki

i

Autor: materiały teatr Gorzów Scrooge i Duch Świąt Bożego Narodzenia.

Bajkowo w gorzowskim teatrze. Będą goście z Laponii!

2022-11-30 15:50

Do zobaczenia trzy przedstawienia. Od czwartku (1.12) ruszają Mikołajkowe Spotkania Baśniowe. Do tego świąteczne niespodzianki. W zabawach udział wezmą także dzieci z Ukrainy, które wraz z rodzinami zamieszkały w Gorzowie.

To propozycja przede wszystkim dla małych widzów, ale oczywiście nie tylko. Tradycyjnie będą słodkości i spotkanie z Mikołajem. Grane będą różnorodne bajki - egzotyczny "Tajemniczy turban", baśniowa "Piękna i bestia" oraz magiczna "Opowieść wigilijna".

- Po każdym spektaklu spotkania z Mikołajami, którzy specjalnie przyjeżdżają do Gorzowa z zimowej Laponii. Na etacie będzie ich aż trójka. Dużo atrakcji. Zaprosiliśmy również dzieci z Ukrainy. Chcemy, by chociaż na moment zapomniały o tym co się tam dzieje, o wojnie. Wspólnie będziemy się bawić i świętować - mówi Jan Tomaszewicz, dyrektor teatru.

gorzów teatr mikołajki 2

i

Autor: materiały teatr Gorzów Tajemniczy turban

W czwartek można się wybrać na "Tajemniczy turban" o godz. 9 , a o godz. 11 na "Piękną i Bestię". Ta francuska baśń będzie grana w piątek (2.12) o  godz. 10 oraz w weekend o godz. 16.

Mikołajkowe Spotkania Baśniowe potrwają do 21 grudnia.

Do malutkiego pieska Dimy mikołaj przyszedł wcześniej

Czy rozpoznasz rośliny są związane z Bożym Narodzeniem? Sprawdź, czy na pewno znasz je wszystkie

Pytanie 1 z 9
To najpopularniejszy iglak na bożonarodzeniowe drzewko - wydziela piękny, żywiczny zapach
Świerk pospolity