Anna Lewandowska

i

Autor: Piotr Matusewicz/East News

BIOGRAFIA

Autorka książki o Annie Lewandowskiej była w szoku po przyjechaniu na jej obóz. Oto, co tam zastała

2023-07-19 15:15

Anna Lewandowska konsekwentnie buduje swój wizerunek jako niezależna bizneswoman, niezależna od swojego męża. Jej aktywność obejmuje między innymi organizację obozów treningowych. Na jedno z tych wydarzeń przybyła Monika Sobień-Górska, która pisze nieautoryzowaną biografię pod tytułem "Imperium Lewandowska" - czytamy w sport.pl.

Napisanie książki "Imperium Lewandowska", która zawiera liczne, dotąd nieznane historie z życia Anny Lewandowskiej oraz przeprowadzenie wywiadu z główną bohaterką, było dla otoczenia Roberta Lewandowskiego niespodzianką.

Monika Sobień-Górska, autorka książki o Lewandowskiej, wzięła udział w jednym z organizowanych przez nią obozów, znanym jako "Camp by Ann". To wydarzenie cieszy się ogromną popularnością, a jednym z najchętniej obleganych jest Camp by Ann letnia edycja, za którą w zeszłym roku uczestnicy musieli zapłacić aż 3650 złotych. Pomimo wysokiej ceny, liczba chętnych była ogromna, i zapisy zostały zamknięte już po dwóch minutach od otwarcia rejestracji.

Monika Sobień-Górska, w wywiadzie udzielonym portalowi WirtualneMedia, przyznaje, że zdecydowała się uczestniczyć w treningu Anny Lewandowskiej, aby zobaczyć ją w akcji. Udało jej się zdobyć miejsce na liście rezerwowej, co umożliwiło jej udział w tym wydarzeniu. Jednakże po doświadczeniu samego treningu, autorka wyznaje, że była zdziwiona tym, co tam zobaczyła.

- Tam było zaskoczenie. Szykowałam się na to, że zobaczę celebrytkę, która może raz dziennie zrobi jakiś trening, a później będzie się przechadzać, zapozuje do zdjęcia, bo kobiety przyjeżdżają tam przede wszystkim dla niej. A zobaczyłam osobę, która haruje. Jest na nogach skoro świt, bo zanim przychodzi na bieganie o siódmej trzydzieści rano, to zdąży nagrać kilka materiałów, które niedługo potem zamieszcza na Instagramie w formie promocji swoich marek. Jest na bieganiu, potem na jednym treningu, obiedzie, kolejnym treningu, wykładach, w międzyczasie wykonuje swoje zobowiązania biznesowe, co widać w jej social mediach - przyznaje autorka biografii o Annie Lewandowskiej.

Chociaż Monika Sobień-Górska wydaje się być bardzo pozytywnie nastawiona do Anny Lewandowskiej, to w swojej książce dostrzega również jej wpadki wizerunkowe oraz problemy, na przykład z wygłaszaniem przemówień. Autorka dostrzega aspekty życia Lewandowskiej, które nie zawsze układają się idealnie.

Anna Lewandowska początkowo źle zareagowała na wieść o powstaniu książki o niej, jednak ostatecznie zdecydowała się udzielić wywiadu, który będzie jej ostatnim rozdziałem w tej biografii. Oznacza to, że będzie to swojego rodzaju podsumowanie jej życia i kariery.

W obozie kapitana reprezentacji są duże obawy co do treści pisanej biografii, co może wynikać z obawy o ujawnienie prywatnych i kontrowersyjnych informacji związanych z Anną Lewandowską. Jednak, trzeba podkreślić, że nieznane dotąd historie, wywiad i książka sama w sobie, mogą rzucić nowe światło na życie tej popularnej postaci.

Premiera książki "Imperium Lewandowska" zaplanowana na środę, 26 lipca 2023 roku, jest na pewno jednym z oczekiwanych wydarzeń dla wielu osób zainteresowanych życiem Anny Lewandowskiej. To data, którą fani, a także media, mogą już zacząć odliczać i przygotowywać się na poznanie nowych aspektów życia tej znanej osobowości.

Sonda
Czy podoba ci się styl Anny Lewandowskiej?