gorzów wosp gadzety 1

i

Autor: Fragles Sportowe fanty nie tylko dla kibiców.

Atrakcyjne fanty gorzowskich sztabów WOŚP w internecie. Włącz się w licytacje! [FOTO]

2021-02-06 13:04

Jeszcze do 14. lutego potrwa walka o gadżety od sportowców, artystów i polityków. Uzyskane środki oczywiście pójdą na konto 29. finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Gorzowianie podczas kwesty pokazali, że mają otwarte serca.

Zaglądajcie na charytatywni.allegro.pl i klikajcie. Podbijajcie ceny. Aktualna kwota zebrana w Gorzowie w ramach "Finału z głową" to ponad 285 tysięcy złotych. To datki z puszek oraz ponad 10 tysięcy z e-skarbonek. Ta suma jeszcze urośnie, bo licytowane są online ciekawe przedmioty.

Co jest do zdobycia na aukcjach? Mówi Marta Ciećwierz, szefowa największego sztabu w Gorzowie:

Jest także gratka dla miłośników aktywnego wypoczynku- sportowy rower oraz wycieczka. Jak zachęca Marta Ciećwierz- najpierw trzeba wylicytować jednoślad, a następnie przejażdżkę rowerową z prezydentem Gorzowa.

gorzów wośp rower

i

Autor: Fragles Do zdobycia sportowy rower.

Na aukcjach także sesja zdjęciowa na okładkę Gorzowskich Wiadomości Samorządowych, obraz autobusów, które trafią do Gorzowa oraz sporo gadżetów orkiestrowych- koszulki, kubki, zegary. By je zdobyć trzeba wejść na charytatywni.allegro.pl i wyszukać sztab Gorzów. Licytacje potrwają do 14 lutego.

Wrzucili Owsiakowi do puszki WOŚP 20 tys. złotych. UPYCHALI KASĘ na środku Krupówek