Anna i Robert Lewandowscy na wakacjach. To zdjęcie podbija internet!

i

Autor: instagram.com/stories/annalewandowska / AKPA

LEWANDOWSCY

Anna i Robert Lewandowscy na wakacjach. To zdjęcie podbija internet! Wiemy, co robili podczas wypoczynku

2023-08-23 9:42

W poniedziałek, Robert Lewandowski świętował swoje 35. urodziny. Ze względu na mnogość zajęć, wspólne świętowanie z żoną odbyło się dopiero następnego dnia. Widać, że mimo tych wszystkich obowiązków świetnie się bawili?

W poniedziałek, Robert Lewandowski skończył 35 lat. Jego aktywna w mediach społecznościowych żona, Anna Lewandowska, nie zapomniała uczcić tego wydarzenia na Instagramie. Wczesnym rankiem opublikowała nagranie, na którym jubilat zdmuchuje świeczki na torcie.

Wieczorem, zapracowani oboje, Anna i Robert Lewandowscy, udali się na galę SportBild-Award 2023 w Hamburgu, gdzie entuzjastycznie pozowali razem na czerwonym dywanie.

Widzieliście inne zdjęcia Anny Lewandowskiej prosto z wakacji? Jeśli nie, to spójrzcie na nie poniżej!

Anna i Robert Lewandowscy na wakacjach. To zdjęcie podbija internet! Wiemy, co robili podczas wypoczynku

Dopiero we wtorek, dzień po urodzinach piłkarza, znaleźli nieco więcej czasu, żeby celebrować tę okazję tylko w gronie siebie. Trenerka również podzieliła się tym momentem w mediach społecznościowych.

Opublikowała selfie, na którym widać ich oboje przygotowujących się do jazdy na skuterze, zaopatrzeni w kaski. Skoro Lewandowski siedzi z przodu, można przypuszczać, że to on tego dnia pełnił rolę kierowcy.

Lewandowski rapuje z Quebonafide!
Sonda
Czy podoba ci się styl Anny Lewandowskiej?