Andrzej Piaseczny

i

Autor: AKPA

GWIAZDY

Andrzej Piaseczny na zdjęciu z partnerem! Co go łączy z przystojnym gitarzystą?

2023-08-21 12:55

Andrzej "Piasek" Piaseczny już kilka lat temu zdecydował się na "coming out" i po wielu spekulacjach ze strony fanów przyznał wreszcie, że jest osobą homoseksualną. Na tym jednak zakończył opowieści o swoim prywatnym życiu i do teraz nie wiadomo kim jest jego partner. Ostatnio w mediach społecznościowych Piaska pojawiło się jednak zdjęcia, na którym artysta uśmiecha się do... przystojnego gitarzysty. Co ich łączy?

Andrzej Piaseczny to artysta daleki od tego, by brylować w świecie mediów i na każdym możliwym kroku dzielić się opowieściami ze swojego życia. Swoją prywatność zazwyczaj zachowuje dla siebie, ale w 2021 podzielił się z fanami jedną z najważniejszych informacji dotyczącej orientacji. Jak przyznał: od kilku lat jest w szczęśliwym związku z mężczyzną i gdyby polskie prawo tego dopuszczało to wzięliby ślub.

Nie wiadomo jednak kim jest wybranek piosenkarza. Artysta od wielu lat żyje poza miastem, na wsi i skutecznie udaje mu się zachować w tajemnicy wizerunek partnera. W sieci pojawiło się jednak wymowne zdjęcie.

Andrzej Piaseczny na zdjęciu z partnerem. To Kacper Dworniczak! Co ich łączy?

W swoich mediach społecznościowych Piasek umieścił zdjęcie, na którym uśmiecha się do siedzącego na stołku mężczyzny z gitarą. Tym mężczyzną jest... Kacper Dworniczak, muzyczny partner Piaska.

Jeszcze w tym roku artyści planują rozpocząć wspólny projekt pt. "Zanim jeszcze święta...", w ramach którego wyruszą w trasę koncertów kameralnych.

Jak zaznacza Andrzej Piaseczny: jego związek z Kacper Dworniczakiem opiera się wyłącznie na muzyce i wspólnej pracy, obu mężczyzn nie łączy żadna inna relacja.

Galeria gwiazd! Tak zmieniał się Dawid Kwiatkowski

Sonda
Lubisz piosenki Andrzeja Piasecznego?
Andrzej Piaseczny na ściance w Sopocie wysyła "miłość"