Amerykańska raperka atakuje pasierba miliardera, który jest uwięziony w łodzi podwodnej Titan. Odniosła się do jego wpisu w sieci

i

Autor: ABACA/Abaca/East News / instagram.com/iamcardib

ŚWIAT

Amerykańska raperka atakuje pasierba miliardera, który jest uwięziony w łodzi podwodnej "Titan". Odniosła się do jego wpisu w sieci

2023-06-22 10:40

Brian Szasz, pasierb jednego z uwięzionych na łodzi podwodnej Titan, został mocno skrytykowany. Najpierw publicznie wyrażał troskę o los ojczyma, a dwie godziny później ogłosił, że... poszedł na koncert. - Muzyka jest pomocna w trudnym czasie - napisał w sieci. Swoje zdanie na to zachowanie wyraziła także Cardi B, amerykańska raperka.

Przez ostatnie kilka dni cały świat jest w napięciu z powodu poszukiwań zaginionej łodzi podwodnej Titan. Na jej pokładzie znajduje się kilka osób, które wybrały się na podróż podwodną, aby zobaczyć wrak Titanica. Niestety, w niedzielę łódź nagle zniknęła, a od tego momentu trwają intensywne działania poszukiwawcze. Eksperci jednak coraz bardziej wyraźnie wyrażają swoje zaniepokojenie, mówiąc o coraz mniejszych szansach na uratowanie załogi.

Według mediów, jeden z pasażerów zaginionej łodzi Titan to Hamish Harding, brytyjski przedsiębiorca i miliarder, co zostało potwierdzone przez jego pasierba podczas rozmowy z serwisem Mirror. Krótko po opublikowaniu artykułu, sam Hamish udostępnił go na swoim profilu, dodając kilka słów dotyczących trwającej akcji ratunkowej. - Hamish, mój ojczym, zaginął w łodzi podwodnej. Modlimy się o to, aby akcja ratunkowa przebiegła pomyślnie - napisał na facebooku.

Jednak to nie wszystko, ponieważ zaledwie dwie godziny później na jego profilu pojawił się kolejny post. Niestety, nie był to wpis, którego prawdopodobnie wszyscy się spodziewali, ponieważ dotyczył... wyjścia na koncert. Hamish ogłosił, że udał się na żywo na występ zespołu Blink-182, którego jest ogromnym fanem. - Może to zostać uznane za brak szacunku, ale rodzina chciałaby, żebym był na koncercie Blink-182. To mój ulubiony zespół, a muzyka pomaga mi w trudnym czasie - napisał.

Reakcje na ten wpis były negatywne i przyciągnęły uwagę mediów. Ostatecznie post został usunięty z jego profilu. Bliscy Briana wydają się być świadomi kontrowersji, jakie wywołało zdjęcie z koncertu.

Do całego zamieszania odniosła się raperka Cardi B na Twitterze, która w ostrych słowach skomentowała zachowanie Briana Szasza. "Chodziło o to, że cały świat modli się za tych ludzi w podwodnym okręcie, a syn tego człowieka przegląda się online dla dziewczyn z OnlyFans i chodzi na koncerty Blink-182" - odpowiedziała na komentarz Briana Szasza, pasierba miliardera Hamisha Hardinga. "Od samego początku szukałeś zainteresowania, nikt nie wiedział, kim jesteś, dopóki nie powiedziałeś, że to jest twój ojczym! To właśnie dlatego ludzie nienawidzą was, rozpieszczone brzdące z miliardami, wy jesteście tak znieczuleni." - dodała raperka.

Tweet Cardi było odpowiedzią na fakt, że Szasz uczestniczył w koncercie Blink-182 w San Diego, podczas gdy trwają poszukiwania i akcja ratunkowa, mająca na celu odnalezienie jego ojczyma i pięciu innych osób na pokładzie okrętu podwodnego. W swojej odpowiedzi Cardi odniosła się również do nieodpowiedniego tweetu, jaki Szasz opublikował wcześniej tego dnia, w odpowiedzi na zdjęcie modelki z OnlyFans w bikini.

- "Powinieneś być w domu, smutny. Powinieneś płakać ze smutku za mną" - powiedziała w InstaStory. "Powinieneś być tuż przy telefonie, czekając na jakiekolwiek informacje o mnie. Powinieneś pocieszać swoją mamę i cholera wie co jeszcze".

Szasz odpowiedział na Twitterze, oznaczając rapera i napisał: "Co za pośmiewisko, brudna celebrytko. Cardi B próbuje zdobyć popularność na cierpieniu mnie i mojej rodziny. Poszedłem na koncert Blink-182, aby sobie poradzić, zamiast siedzieć w domu i oglądać wiadomości. Wstydź się, Cardi, naucz się trochę klasy!" napisał.

Cały czas trwają poszukiwania zaginionej łodzi podwodnej "Titan" z miliarderami na pokładzie.

Trzech nastolatków wskoczyło do Wisły, wypłynął jeden. Akcja poszukiwawcza w Górze Kalwarii
Sonda
Czy wierzysz, że uda się odnaleźć zaginioną łódź podwodną "Titan" ?