Zatrzymanie w Strzelcach Krajeńskich

i

Autor: Lubuska Policja

POLICJA

Agresor spod Gorzowa zatrzymany! Zastraszał pracownicę stacji benzynowej

2023-12-22 13:38

Policjanci z Strzelec Krajeńskich zakuwali 38-letniego agresora, który, korzystając z noża o długości kilkunastu centymetrów, usiłował zastraszyć pracownicę stacji benzynowej. Dzięki bacznej postawie kobiety zamachowiec nie zrealizował swojego planu, uciekając z miejsca incydentu. Jakie kary grożą mu teraz?

W nocy z niedzieli na poniedziałek oficer dyżurny otrzymał doniesienie o niebezpiecznej sytuacji, która miała miejsce w jednym z punktów benzynowych w Strzelcach Krajeńskich. Tam mężczyzna, uzbrojony w nóż o długości kilkunastu centymetrów, podszedł do kasy, próbując zastraszyć pracownicę stacji.

Dzięki zdecydowanej reakcji kobiety nikt nie doznał obrażeń, a napastnik zmuszony był uciec z miejsca zdarzenia. Szybka akcja pracowników stacji umożliwiła dyżurnemu natychmiastowe skierowanie patrolu w miejsce zgłoszenia.

Napad na bank w Pieckach. Sterroryzował obsługę i zabrał pieniądze. Policja publikuje wizerunek podejrzanego

Podczas dojazdu policjanci zauważyli mężczyznę, którego wygląd odpowiadał opisowi podanemu w zgłoszeniu. Pomimo próby ukrycia się w zaroślach, jego plan nie powiódł się, został obezwładniony i zatrzymany. 38-letni mieszkaniec powiatu strzelecko-drezdeneckiego został umieszczony w pomieszczeniu dla zatrzymanych.

Mężczyzna usłyszał zarzut rozbój przy użyciu noża i został aresztowany na trzy miesiące. Grozi mu nawet 20 lat pozbawienia wolności.

Szokujące słowa matki 16-letniego Ukraińca, który napadł z nożem na 12-latkę
Sonda
Czy byłeś kiedyś świadkiem napadu?