gorzów nawigator biznesu 1

i

Autor: Łukasz Kulczyński/gorzow.pl Takie statuetki trafią do zwycięzców.

Konkurs

74 firmy, rekordowa liczba, powalczą o gorzowskiego Nawigatora Biznesu

2023-06-05 14:42

To Nagroda Gospodarcza Prezydenta Gorzowa. Prowadzący biznesy na terenie Miejskiego Ośrodka Funkcjonalnego mogli zgłaszać kandydatury. W każdej kategorii zostanie wyłoniony jeden laureat oraz do dwóch wyróżnionych.

Kandydaci rywalizować będą w sześciu kategoriach - Debiut, „Stąd Jestem”, Biznes Świadomy Społecznie, Kobieta Biznesu, Mała Firma Roku i Mecenas Sportu. Na przykład w Debiucie zgłosiło się aż 12 firm. Z zainteresowania cieszą się gorzowscy urzędnicy.

- Nawigator Biznesu MOF GW staje się najbardziej prestiżowym konkursem gospodarczym w całym województwie lubuskim. Tegoroczna liczba zgłoszeń jest rekordowa. W ubiegłej edycji było ich 57, wtedy też był to rekord, więc został on znacznie poprawiony. Zgłoszenia kandydatur mają charakter otwarty, a udział jest bezpłatny - mówi Wiesław Ciepiela, rzecznik gorzowskiego ratusza.

gorzów nawigator biznesu 2

i

Autor: Łukasz Kulczyński/gorzow.pl Nagrodę ustanowił prezydent Gorzowa.

W czerwcu zbierze się 10-osobowa kapituła, która wyłoni zwycięzców, a finał odbędzie się we wrześniu. W konkursie mogą uczestniczyć podmioty prowadzące działalność gospodarczą na terenie Miejskiego Obszaru Funkcjonalnego Gorzowa, bez względu na ich formę prawną. "Nawigator biznesu" to nagroda, która docenia pracę i podkreśla potencjał firm oraz ich wpływ na rozwój gospodarczy Gorzowa i okolic.

Breakstok Festiwal 2023 Białystok