Bartosz Zmarzlik

i

Autor: Niemiec / AKPA

ŻUŻEL

Żużel. Czy i kiedy Bartosz Zmarzlik wróci do Gorzowa? Były prezes Stali zabrał głos

2024-02-19 9:31

Przed wychowankiem Stali Gorzów, Bartoszem Zmarzlikiem, drugi sezon poza macierzystym klubem. Przypomnijmy, że obecnie najlepszy zawodnik świata w listopadzie ubiegłego roku podpisał z Platinum Motorem Lublin dwuletnią umowę. Kiedy natomiast wróci do Stali?

Ten temat co jakiś czas jest odgrzewany w ogólnopolskich mediach, a swoje przysłowiowe "trzy grosze" co jakiś czas dorzuca Ireneusz Maciej Zmora, były prezes Stali Gorzów. Nie inaczej jest teraz, gdzie były działacz jest przekonany, że Zmarzlik prędzej, czy później wróci tam, gdzie się wychował. — Moim zdaniem Bartosz wróci – stwierdził Ireneusz Maciej Zmora W Telewizji Gorzów.

To nie jest jednak coś, co jest gdzieś zapisane czy zaplanowane. To się pewnie może wydarzyć za chwilę. Bo się na przykład okaże, że premier zakręci kurek z pieniędzmi od Spółek Skarbu Państwa dla klubów sportowych, na czym najbardziej ucierpi klub Zmarzlika Motor Lublin. To się może wydarzyć za chwilę, a więc w perspektywie roku, ale może też nie wydarzyć się w ogóle i wówczas Bartek wyląduje w Gorzowie na sportową emeryturę – dodał Zmora.

Tłumy przywitały nowego zawodnika Stali Gorzów. Co powiedział prezes klubu?

Kiedy Zmarzlik wróci do Gorzowa? Znamy potencjalny czas powrotu

Jak już wspomnieliśmy, Zmarzlikowi kończy się kontrakt w Lublinie po sezonie 2025, więc najwcześniej wróciłby do Gorzowa na sezon 2026. Czy tak się stanie? W tej chwili trudno to wyrokować, bo przez najbliższe dwa sezony może zmienić się bardzo wiele i to nie tylko w samym Lublinie, jak i w Gorzowie.

Bartosz Zmarzlik szczerze o najtrudniejszym momencie w drodze po czwarte mistrzostwo świata
Sonda
Czy wierzysz w powrót Bartosza Zmarzlika do Stali Gorzów?