Dzieci

i

Autor: skrin @stephie_leigh_/www.instagram.com

RODZINA

Zostawiła dzieci na kilka minut. Nie do wiary co zrobiły! Śmiać się czy płakać?

2024-03-28 13:37

O tym, że wyobraźnia dzieci jest wręcz nieograniczona, przekonali się chyba wszyscy rodzice. Wystarczy na parę minut odwrócić wzrok, a maluch potrafi dokonać niestworzonych rzeczy! Przekonała się o tym dobitnie pewna mama, która zostawiła dwójkę swoich dzieci dosłownie na dziesięć minut. Z pewnością nie spodziewała się tego, co zastanie po powrocie!

Wychowanie dziecka to jedna z najtrudniejszych ról, przed jakimi możemy stanąć. Bo nie chodzi przecież tylko o to, by nie pozwolić dziecku zginąć, ale też o to, by stał się dobrym, pewnym siebie i empatycznym człowiekiem. Po drodze na rodziców i opiekunów czyha jednak wiele niespodzianek, o których nawet by nie pomyśleli!

Te dzieci zostały same na kilka minut. Znalazły nietypową zabawę

Niemałego stresu najadła się Stephanie Plucknette, matka trójki dzieci, która zostawiła dzieci dosłownie na dziesięć minut. W czasie, gdy przygotowywała się do pracy, jej pociechy postanowiły poszperać po domu w poszukiwaniu ciekawych rzeczy do zabawy. A, jak wiadomo, maluchy zabawę potrafią uczynić dosłownie ze wszystkiego.

Tak też było tym razem. W ręce kilkuletniego chłopca i jego młodszej siostry trafiła.... maszynka do golenia!

Dzieci ogoliły sobie głowy! Były całkiem łyse

Im mniej przedmiot jest przeznaczony do zabawy, tym bardziej ciekawi dzieci. Maszynka do golenia, która do tej pory widziana była tylko w rękach mamy lub taty, z pewnością wzbudziła ogromne zainteresowanie. Nic dziwnego, że dzieci postanowiły przez chwilę poczuć się jak dorośli i... sprawdzić jej działanie na własnych włosach!

Najstarszy syn, Teddy wczuł się w rolę fryzjera i zrobił nowe fryzury swojemu młodszemu rodzeństwu: Eloise i Fredowi. Trzeba przyznać, ze widok zrobił... piorunujące wrażenie.

Matka płakała, gdy zobaczyła dzieci

Stephanie tego widoku nie zapomni chyba nigdy! Gdy wróciła do dzieci zauważyła, że całą trójka ma wygolone włosy! I nie była to pojedyncza kreska lub plamka. Mała Eloise miała łysy cały tył głowy, został jej jedynie jeden kucyk. Podobnie Fred, którego łysina zaczynała się już od czoła.

Na szczęście to tylko włosy, a te prędzej czy później z pewnością odrosną. Jednak przez jakiś czas dzieci zapewne nie rozstawały się z czapkami.

Najlepsze teksty Wróżbity Filipa. Bawią do łez!

Sonda
Ile masz/planujesz mieć dzieci?
Komentery 140 Sierakowice