Gorzów: Bartosz Zmarzlik

i

Autor: SG Bartosz Zmarzlik.

Zmarzlik ambasadorem Gorzowa, ale bez miejskiej kasy

2022-09-27 16:50

Miasto chce, żeby Bartosz Zmarzlik pozostał twarzą kampanii „Gorzów stąd jestem”. Mimo, że żużlowiec odszedł ze Stali do Lublina, może nadal być ambasadorem Gorzowa. Zmianą ma być to, że współpraca nie będzie miała już wymiaru finansowego.

Zmarzlik pozostanie ambasadorem Gorzowa, ale miasto nie będzie mu płaciło za promocję. Finałowy mecz w Lublinie był ostatnim dla Bartosza Zmarzlika w barwach Stali Gorzów. Zawodnik przenosi się właśnie do Motoru. Oprócz tego, że był kapitanem Stali, był ważną postacią promocji Gorzowa. Od 2018 roku był jedną z twarzy kampanii "Gorzów stąd jestem". Po zdobyciu pierwszego tytułu mistrza świata w 2019 współpraca nabrała charakteru​ finansowego. Przez kolejne trzy lata było to kontynuowane. Teraz to ma się zmienić.

Stal Gorzów Drużynowym Wicemistrzem Polski

i

Autor: materiały własne

Nie ma jeszcze decyzji dotyczącej kontynuacji współpracy finansowej. Myślę, że jej nie będzie, bo Bartosz Zmarzlik będzie jeździł w barwach innego klubu. Oczywiście jest chłopakiem z Gorzowa, mistrzostwo zdobywał jako członek gorzowskiej drużyny. My nie rezygnujemy z niego jako ambasadora miasta, bo nie ma ku temu powodów - mówi Marta Liberkowska, dyrektor wydziału promocji i informacji:

W 2021 roku umowa na promocję z Zmarzlikiem opiewała na 250 tys. zł.

QUIZ. Jedzenie na literę M

Pytanie 1 z 20
Do przygotowania jakiego znanego deseru potrzebny jest serek mascarpone?