Kino

i

Autor: Pixabay

FILM

Zabierz mamę do kina! Sprawdziliśmy repertuar na Dzień Matki 2023. Co będzie grane w Gorzowie?

2023-05-24 13:13

W tym roku Dzień Matki przypada w piątek, a to idealna okazja, by spędzić wspólnie wolne popołudnie i zanstroić się pozytywnie przed nadchodzącym weekendem. Jeśli nie masz pomysu na to gdzie zabrać mamę, aby zrobić jej przyjemność to może wypad do kina bedzie dobrym roziwązaniem? Sprawdziliśmy co w tym dniu bedzie grane w gorzowskich kinach.

Dzień Matki 2023 w Gorzowie

Mamy to bohaterki! Każdego dnia stawiają czoła codziennym wyzwaniom, wstają do gorączkujących dzieci, robią rosołek na przeziębienie i otulają kocem. Nigdzie nie ejst tak dobrze jak u mamy, niczyje ramiona nie dają tyle spokoju i otuchy. Dlatego warto docenić ich trud i miłość!

A jak wiadomo nic nie jest tak cenne jak wspólnie spędzony czas. Dlatego w popołudniowe popołudnie warto zabrać mamę do kina i oglądnąć ciekawy film. A po kinie może spacer lub kolacja? Ważne, by razem!

Repertuar kin w Gorzowie na 26. maja 2023

Kino Helios (galeria Askana)

1. "Miłość na nowo" - to amerykański, romantyczny komediodramat. Główna bohaterka, Mira Ray, nie może sobie poradzić z utratą narzeczonego, dlatego wysyła serię romantycznych SMS-ów na jego stary numer telefonu. Okazuje się jednak, że został on już przypisany całkiem nowej osobie.

godziny 14:45 i 20:30)

2. "Mafia Mamma" - kryminał komediowy, w którym główna bohaterka, Kristin, wyrusza do Włoch na pogrzeb dziadka. Tam okazuje się, że została ona jedyną spadkobierczynią jego niemałego majątku. Jednak, nie wszystko jest tak kolorowe jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. Dziadek był bowiem... szefem groźnej, mafijnej rodziny.

(godzina 21:00)

3. "Szybcy i wściekli 10" - to ostatnia odsłona popularnej amerykańskiej produkcji. Dwóch przyjaciół, rewelacyjnych kierowców, po raz kolejny stawia czoła niebezpiecznym wrogom. W filmie nie brakuje zwartej akcji i na pewno nie będzie można się nudzić!

(godziny: 11:00, 14:00, 18:00, 19:45, 20:45)

4. "Strażnicy Galaktyki: Volume 3" - jeśli któraś mama jest fanką filmów fantasy to ta propozycja na pewno jej się spodoba. Tym razem Strażnicy wyruszają na niebezpieczną misję, od której zależeć będą ich dalsze losy.

(godziny: 11:30 i 17:15)

Multikino (galeria Feeria)

1. "Mafia Mamma" - kryminał komediowy, w którym główna bohaterka, Kristin, wyrusza do Włoch na pogrzeb dziadka. Tam okazuje się, że została ona jedyną spadkobierczynią jego niemałego majątku. Jednak, nie wszystko jest tak kolorowe jak mogłoby się wydawać na pierwszy rzut oka. Dziadek był bowiem... szefem groźnej, mafijnej rodziny.

(godziny 16:30 i 20:30)

2. "Miłość na nowo" - to amerykański, romantyczny komediodramat. Główna bohaterka, Mira Ray, nie może sobie poradzić z utratą narzeczonego, dlatego wysyła serię romantycznych SMS-ów na jego stary numer telefonu. Okazuje się jednak, że został on już przypisany całkiem nowej osobie.

(godziny 14:00 i 19:00)

3. "Szybcy i wściekli 10" - to ostatnia odsłona popularnej amerykańskiej produkcji. Dwóch przyjaciół, rewelacyjnych kierowców, po raz kolejny stawia czoła niebezpiecznym wrogom. W filmie nie brakuje zwartej akcji i na pewno nie będzie można się nudzić!

(godziny: 14:10, 17:20, 19:20 i 20:30)

Kino 60 Krzeseł (Miejski Ośrodek Sztuki przy ul. Pomorskiej)

1. "Daliland" - to film biograficzny jednego z najpopularniejszych artystów XX wieku, czyli Salvadora Dali. W 1974 r. w Nowym Jorku 70-letni Salvador Dalí spędza kilka miesięcy w Hotelu St Regis ze swoją żoną i muzą, gwałtowną i zmienną. James Linton jest młodym asystentem w galerii, którym Dalí zaczyna się interesować i którego wprowadza do swojego prywatnego świata. To właśnie oczami Jamesa patrzymy na świat wybitnego artysty.

(godzina 16:00)

2. "Plan 75" - dramat opowiadający o trudnej sytuacji Japończyków. Wysoka średnia życia obywateli i niski współczynnik dzietności to dla rządu sygnał alarmowy. Starzejące się społeczeństwo jest zapowiedzią kryzysu. Rozwiązaniem ma być Plan 75. Zachęca on do eutanazji osoby po 75. roku życia, oferując wynagrodzenie, które pozwoli im zrealizować ostatnie marzenie. Starsza kobieta, sprzedawca programu oraz robotnik staną przed ciężkimi wyborami.

(godzina 18:00)

3. "Prześwietlenie" - dramat, którego akcja rozgrywa się w transylwańskiej miejscowości, pełnej uprzedzeń i zadawnionych urazów, które eksplodują wraz z pojawieniem się w tutejszej piekarni nowych pracowników: emigrantów ze Sri Lanki. Ksenofobia to chleb powszedni w regionie zamieszkanym przez kilka narodowości, więc wspólny wróg może okazać się użyteczny. Ten motyw to zresztą tylko jeden z wielu wątków, które ostatecznie splatają się we wschodnioeuropejski gordyjski węzeł.

(godzina 20:00)

Sonda
Czy lubisz chodzić do kina?
Pierwsze kino samochodowe w Łodzi